Miele CM5510 Silence Pearlfinish zlato-růžové


Automatické espresso, Maximální provozní tlak: 15 Bar, Mletá káva, Způsob přípravy mléčné pěny: hadička na mléko, Objem vodního zásobníku: 1300 ml, Objem nádoby na kávová zrna: 200 g, Odvápňovací systém, Vestavěný displej, Počet přednastavených nápojů: 20, Cappuccino 1 tlačidlem, Automatické vypnutí, Výška: 36 cm, Šířka: 24,1 cm, Hloubka: 46 cm, Hmotnost: 9,5 kg, Barva: rose gold. Více info


Cena 24 989 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 250 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Automatické espresso Miele CM5510 Silence, příkon 1 500 W, inteligentní technologie AromaticSystem, příprava OneTouch a OneTouch for Two – 1 nebo 2 šálků kapučína či kávy latte macchiato, individuální nastavení, 20 přednastavených nápojů, 2 osobní uživatelské profily, funkce konvička kávy nebo čaje, zásobník na mletou kávu, barevné provedení: Pearlfinish zlato-růžové.

Volně stojící kávovar Miele CM 5510 Silence 

  • OneTouch for Two – příprava jedním stisknutím tlačítka 
  • AromaticSystem – perfektní výsledky a intenzivní kávové aroma 
  • Krémová mléčná pěna pro nejrůznější kávové speciality 
  • Čisticí programy – komfortní čištění k péči a údržbě 
  • Funkce konvice – komfortní pohoštení pro větší množství najednou 

Pro více požitku ve dvojici

Všechny kávovary zrnkové kávy jsou vybaveny kromě již známé přípravy One Touch i novou funkcí One Touch for Two. Tato funkce umožňuje současnou přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stiskem tlačítka. Příslušný program se spustí plně automaticky. Díky zkrácené přípravě zůstává více času na požitek z kávy ve dvou.

Pro intenzivní aroma kávy

Dynamická spařovací komora kávovarů Miele se s přitékající vodou zvětšuje. Tím se mimořádně intenzivně smíchá mletá káva s vodou a aroma kávy se může ještě lépe rozvinout. Těšte se na skvělou vůni kávy s citelně intenzivnějším požitkem, a to díky funkci AromaticSystem.

Kávové speciality s dokonale mléčnou pěnou

Díky systému Cappuccinatore si během pár sekund ohřejete nebo nepěníte mléko v šálku či sklenici. Během páru minut si tak můžete vychutnat chutné cappuccino s krémovou pěnou či lahodné café latté.

  • Nápoje, které si můžete připravit s kávovarem Miele CM5510 Silence:

espresso, zalívanou kávu, velkou kávu, ristretto, cappuccino, caffé latte, horké mléko nebo mléčnou pěnu, latte macchiato.

Uživatelské profily/nastavení parametrů

Abyste nemuseli neustále opakovat všechna nastavení pro svůj oblíbený nápoj, můžete si je uložit do vlastního uživatelského profilu. K dispozici je až deset různých profilů. V uživatelském profilu jsou uloženy všechny parametry pro vaše oblíbené nápoje: druh kávových zrn, namleté množství, teplota a množství vody a příp. množství mléka a mléčné pěny.

Snadné čištění v myčce

Systém ComfortClean dělá hygienu mimořádně jednoduchou. Mnohé součástky kávovarů, jako např. zásobník na vodu a odpadní nádoba, se dají jednoduše vyčistit v myčce nádobí. To značně přispívá k zachování kvality přístroje.

Jediným stisknutím tlačítka

Zablokování zprovoznění se dá nastavit na přístroji jediným dotykem prstu. Přístroj je tak chráněn před nechtěným zapnutím, například dětmi.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 1300 ml
Typ kávovaru Espresso - plnoautomat
Objem nádoby na kávová zrna 200 g
Počet uživatelských profilů 2
Počet přednastavených nápojů 20
Smart (ovládání mobilem) Ne
Přednastavené programy Ano
Cappuccino 1 tlačidlem Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Miele CM5510 Silence Pearlfinish zlato-růžové

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi