Miele CM5300 červené vystavený kus s plnou zárukou

Automatické espresso Miele CM5300 v červené barvě, poskytuje vysoký komfort užívání. Na jedno stisknutí tlačítka připravíte kávu i pro dvě osoby, systém CAPPUCCINATORE připraví dokonalou mléčnou pěnu, AromaticSystem přinese intenzivní chuť a aroma kávy. Kávovar je lze použít i na mletou kávu. Vysoce kvalitní kuželovitý mlýnek chrání aroma kávy. K dispozici máte nastavitelnou tloušťku namletí kávy, nastavitelné množství a teplotu vody, nastavitelné množství mléka a funkci předspaření. Objem zásobníku na kávu má 200 g, objem zásobníku na vodu je 1,3 litru, objem odpadní nádoby je na 6 ks. Oceníte komfortní čistící programy a energeticky úsporný Eco-mód. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Automatické espresso Miele CM5300

  • OneTouch for Two: pro perfektní požitek z kávy ve dvojici
  • Cappuccinatore: Perfektní mléčná pěna pro kávové speciality
  • AromaticSystem: Perfektní výsledky a intenzivní aroma kávy
  • Komfortní čištění pro péči a dlouhou životnost

Pro více požitku ve dvojici

Všechny kávovary zrnkové kávy jsou vybaveny kromě již známé přípravy One Touch, novou funkcí One Touch for Two. Tato funkce umožňuje současnou přípravu dvou chutných kávových specialit jedním stiskem tlačítka. Příslušný program se spustí plně automaticky. Díky zkrácené přípravě zůstává více času na požitek z kávy ve dvojici.

Pro intenzivní aroma kávy

Více místa pro více chuti. Dynamická spařovací komora kávovarů Miele se s přitékající vodou zvětšuje. Tím se mimořádně intenzivně smíchá mletá káva s vodou a aroma kávy se může ještě lépe rozvinout. Těšte se na skvělou vůni kávy s citelně intenzivnějším požitkem.

Jediným stisknutím tlačítka

Zablokování zprovoznění se dá nastavit na přístroji jediným dotykem prstu. Přístroj je tak chráněn před nechtěným zapnutím, například dětmi.

Skutečně šetřící energii

Na udržení spotřeby energie na co nejnižší úrovni se kávovar v Eco módu zahřívá až přímo před první přípravou nápoje. Eco mód je volitelná funkce a na přání lze prostřednictvím základních nastavení zvolit nebo zrušit.

Příjemně tichý

Kávovary Miele melou kávu s nízkou hlučností a nabízejí přitom trvale perfektní výsledky.

Další druh kávy

Kromě zásobníku zrnkové kávy jsou kávovary Miele vybaveny i dalším zásobníkem na mletou kávu. Ten můžete využít k další druh již namleté ​​kávy.

Příprava několika šálků za sebou

Máte návštěvu? Jedním stisknutím tlačítka vám kávovar připraví až 8 šálků kávy nebo vody na čaj za sebou do konvičky na kávu nebo na čaj.

Snadné čištění v myčce

Systém ComfortClean dělá hygienu mimořádně jednoduchou. Mnohé součástky kávovarů, jak Například zásobník na vodu a odpadní nádoba se dají jednoduše vyčistit v myčce nádobí. To značně přispívá k zachování kvality přístroje.

Přetrvávající kvalita kávy

Spařovací jednotka je "srdcem" automatické přípravy kávy. Dá se snadno vyjmout a vyčistit. To dlouhodobě zajistí bezchybnou hygienickou čistotu spařovací jednotky, trvale vysokou kvalitu kávy a dlouhou životnost přístroje.

Uložte si své oblíbené nápoje

Podle druhu kávy a intenzity chutě lze individuálně nastavit parametry přípravy: stupeň namletí, namleté ​​množství, teplota spaření, předspaření, jakož i množství vody. Z každého druhu kávy, jakéhokoli stupně pražení, získáte perfektní aroma pro vaši kávovou specialitu.

Nejvyšší kvalita z odolné oceli

Pro nejlepší aroma kávy jsou v kávovarech Miele zabudované jen ty nejlepší mlýnky. Kuželový mlýnek z kvalitní odolné oceli semele kávová zrna mimořádně šetrně s ohledem na aroma. Tím dojde k rovnoměrnému a důkladnému mletí zrnkové kávy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Smart (ovládání mobilem) Ne
  • Cappuccino 1 tlačidlem Ano
  • Počet přednast.nápojů 9

Další vlastnosti

Značka: Miele
? Smart: Ne
Objem vodního zásobníku: 1300 ml
Maximální provozní tlak: 15 Bar
Způsob připravy pěny: automatická
Objem nádoby na kávová zrna: 200 g

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 24,1 cm
Výška: 36 cm
Hloubka: 46 cm
Hmotnost: 9,5 Kg

Obsah balení

Obsah balení: čistící tablety

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

Příkon: 1500 W

Funkce

Odvápňovací systém: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat

Další parametry

Samočistící: Ano
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Nastavitelné množství vody: Ano
Nastavitelné množství kávy: Ano
Přednastavené programy: Ano
Mletá káva: Ano
Cappuccino 1 tlačidlem: Ano
Počet přednast.nápojů: 9

Ostatní

Kód produktu: 85167100

Všechny parametry

Recenze Miele CM5300 červené

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele CM5300 červené