Miele chladničky, mrazničky a vinotéky Zobrazit popis

Chlazení nikdy nebylo tak inteligentní jako se značkou Miele, která si zakládá především na úspoře energie a životního prostředí. Nadčasový design v sobě skrývá spoustu skvělých funkcí, které přispívají k dokonalému komfortu. Produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které odolávají času a splňují nároky vysokého standardu.

Hlavní přednosti chladniček, mrazniček a vinoték Miele

 

MasterCool

Vývojem špičkových velkoobjemových vestavných přístrojů MasterCool vytyčuje Miele nová kritéria: prvotřídní design, fascinující inovace a nenapodobitelný komfort při obsluze. To vše se snoubí do ledniček špičkové třídy. S MasterCool zažijete požitek a komfort na zcela nové úrovni. Pro svou individuální kombinaci máte na výběr od chladničky až po vinotéku, to vše v různých šířkách.

Flexibilita

Chladničky a mrazničky Miele vás přesvědčí nejen svou kvalitou, flexibilitou a prémiovým designem, ale i širokou škálou velikostí. Zkombinujte například dvě lednice vedle sebe nebo vsaďte na klasickou kombinaci chladničky a mrazničky Side-by-Side. Všechny vestavné chladničky a mrazničky modelové řady MasterCool se mohou navzájem libovolně uspořádat vedle sebe. Samozřejmě se vždy musí mezi dva přístroje vsadit dokoupené příslušenství KSK 1002.

Požitek a styl

Pro opravdové milovníky vína začíná ten pravý požitek již jeho samotným výběrem a uskladněním. Na tom poté závisí, jak dlouho se budete moci těšit z jeho dobré chuti. Protože správné uskladnění vína má bezprostřední vliv na jeho trvanlivost. Vinotéky Miele nabízí optimální podmínky pro skladování těch nejvzácnějších ročníků. V závislosti na druhu vína můžete ve vinotéce individuálně upravovat teplotu v jednotlivých teplotních zónách a díky tomu můžete společně skladovat různé druhy vín při jejich optimálních teplotách. Především dlouhodobější skladování vína vyžaduje speciální nároky na teplotu ve vinotéce. Vinotéky Miele nabízí spolehlivé řešení, schopnost udržovat konstantní požadovanou teplotu a svým vybavením jsou stejně individuální jako vaše vína. Vzhledem k nepřebernému množství provedení se vinotéky dají perfektně integrovat do designu vaší kuchyně nebo obytného prostoru a díky profesionální sadě SommelierSet vám vytvoří i krásný designový prvek.

Rozmanitost modelů

Přístroje Miele nadchnou speciálními funkcemi, které zajistí, aby každý druh potravin mohl být uchováván, chlazen nebo skladován při optimálních podmínkách. Od vestavných až po volně stojící modely nejvyšší třídy - produkty Miele jsou nenahraditelným přínosem v oblasti komfortu moderního života.

Provedení

Volně stojící, vestavné nebo chcete podstavné spotřebiče? A kam chcete svůj přístroj umístit? Se značkou Miele máte na výběr spoustu variant. Najděte si tu nejideálnější ledničku pro co nejvyšší komfort a perfektní harmonii designu ve vaší kuchyni.

Hospodárnost a udržitelnost

Šetrnost vůči životnímu prostředí má ve společnosti Miele svou dlouholetou tradici, a to již více než 115 let. Příroda je základním kamenem našeho života, a proto ji chceme chránit. Začíná to především výběrem materiálu, pokračuje přes efektivní výrobu a po velmi dlouhé životnosti přístroje to většinou končí jeho ekologickou recyklací.
 
 

Miele konfigurátor

Podkategorie

Cenové rozpětí

Mohlo by Vás zaujmout

Skladová dostupnost

Smart (ovládání mobilem) ?

No Frost (mrazák)

Rychlé zamražení

Třída energetické účinnosti 2021 ?

Šírka

Výška

Hloubka