Miele chladničky Zobrazit popis

Pokud si zakládáte na zdravé stravě, určitě víte, že důležitý je nejen výběr kvalitních surovin, ale i jejich uskladnění. S chladničkami Miele prodloužíte čerstvost potravin současně se zachováním jejich nutriční hodnoty. Také díky speciální zásuvce můžete regulovat vlhkost, což je ideální pro ovoce a zeleninu. K tomu všemu se snoubí dokonalý design a perfektní energetická hospodárnost.

Hlavní přednosti chladniček Miele

DynaCool

Pro dokonalé uskladnění potravin a vín je kromě teploty velmi důležitá i vlhkost vzduchu. DynaCool zajišťuje pomocí integrovaného ventilátoru rovnoměrnou cirkulaci vzduchu a optimální rozdělení teploty a vlhkosti vzduchu v chladničce.

ComfortClean

Odkládací police ve dvířkách Miele ComfortClean jsou z kvalitního plastu - styrenakrylnitrilu (SAN) - tento materiál je mimořádně odolný vůči poškrábání, chemikáliím, teplotě a je také průhledný. Všechny police ve dvířkách modelových řad K 10 000, K 20 000 a K 30 000 se dají jednoduše hygienicky umývat v myčce nádobí (do 55 ° C).

Click2open

Volně stojící ledničky Miele s funkcí Click2open můžete otevírat mimořádně snadno a elegantně. Díky unikátní funkci lze podtlak uvnitř chladničky jednoduše překonat, a přístroj se tak dá snadněji otevřít. Rukojeť Click2open je minimalisticky ukryta v boční straně dveří, a tím přenechává více prostoru pro nový vnější design.

SoftClose

S inovativním systémem zavírání SoftClose od Miele se budou dvířka chladniček a mrazniček zavírat nehlučně a téměř sama. Dvířka se po dosažení úhlu 30 ° automaticky zavřou. SoftClose systém dvířka při zavírání i tlumí - už žádné o sebe zvonící láhve ve dvířkách.

PerfectFresh

Až 3x delší čerstvost potravin díky funkci PerfectFresh. Teplotní rozsah mezi 0 ° C a + 3 ° C nabízí ideální podmínky pro delší trvanlivost masa, ryb i mléčných produktů. Ovoce a zelenina budou mít ve vlhké přihrádce optimální klima s vysokou vlhkostí vzduchu. Vitamíny, chuť a konzistence zůstanou díky tomu zachovány mnohem déle - pro mnohonásobně intenzivnější chuť.

DailyFresh

Prostorná zásuvka v chladicí části nabízí prostor pro různé potraviny. Nastavitelné otvory na zásuvce dokážou lépe regulovat vlhkost. Díky tomu zůstane ovoce a zelenina výrazně déle čerstvé a svěží.

Miele@mobile

Pomocí aplikace Miele@mobile se bez problémů propojíte se svou chladničkou nebo vinotékou. Přes Plug & Play svůj přístroj zaregistrujete do aplikace a ihned budete mít přehled o aktuálním stavu spotřebičů odkudkoliv. Kromě toho můžete prostřednictvím aplikace řídit jednotlivé funkce zařízení a budete spolehlivě informováni o všech chybách a poruchách.

Miele konfigurátor