Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3

 • Bezsáčkový podlahový vysavač
 • Třída energetické účinnosti: C
 • Silný čisticí výkon díky technologii Vortex - 890 W
 • Bezúdržbový hygienický filtr Lifetime
 • Elektronická regulace sacího výkonu: 4-stupňový otočný volič
 • Šetrný k citlivým tvrdým podlahám - flexibilní Parquet Twister
 • Vysávání velkých ploch bez námahy díky 11 m akčnímu rádiu
 • Délka kabelu: 7,5 m
 • Objem nádoby na prach: 2,0 l
 • Hladina akustického výkonu: 78 dB

Rychlý úklid

Podlahový sáčkový vysavač Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3 má vysoký výkon motoru 890 W, díky kterému můžete důkladně vysát všechny místnosti. Jeho 11 metrový akční rádius umožňuje dostatek volnosti při vysávání a vy nemusíte každou chvíli vyměňovat zásuvku. Kabel vysavače se navíjí pomocí nášlapného tlačítka a vy se nemusíte ohýbat ani jej zdlouhavě namotávat. Zvolený stupeň výkonu nabíhá na vysavači pozvolně a elektrická síť je chráněna před přetížením. Miele vysavač je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Pohodlné používání

Vysavače Miele má v rukojeti integrovanou úzkou kovovou lištu, která funguje jako malý hromosvod. Tím se zabrání statickému výboji mezi přístrojem a uživatelem. Pro pohodlí při práci má vysavač na rukojeti i praktický spínač, pomocí kterého můžete regulovat sací výkon jediným dotykem prstu bez zbytečného ohýbání se. Povrchové provedení vysavače Miele je v zeleném provedení.

Teleskopická sací trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem značky Miele můžete intuitivně vysunout do požadované manipulační výšky a zajistit ji. Větší průměr umožňuje zvýšení objemu proudu vzduchu, což podporuje vynikající výsledky čištění. Malé detaily jako pogumovaný povrch na horním konci se projevily jako velmi praktické. Po opření trubice o stěnu nedojde k jejímu sesmeknutí.

Technologie Vortex

Technologie Vortex vytváří enormní rychlost proudění s hodnotou více než 100 km / h. V kombinaci s mimořádně těsně koncipovanou podlahovou hubicí a vedením vzduchu s příznivým prouděním dosahuje vysavač bez sáčku na prach prvotřídní čisticí výkon. Hrubé nečistoty a jemný prach se tím perfektně separují. Hrubé nečistoty se ukládají v průhledném zásobníku na prach, jemný prach v samostatném zásobníku s filtrem jemného prachu.

Click2open

Pomocí rukojeti lze zásobník na prach vytáhnout směrem nahoru a jediným stiskem tlačítka se zásobník vyprázdní svisle dolů do odpadkového koše. Vyprázdnění probíhá mimořádně hygienicky, protože nedochází k žádnému přímému kontaktu s prachem a zásobník se vyprázdní úplně.


ComfortClean

Inovativní snímače měří průtok vzduchu přes filtr jemného prachu GORE® CleanStream® a v případě potřeby automaticky aktivují funkci samočištění ComfortClean. Tehdy se přístroj na přibližně 20 sekund vypne. Funkce ComfortClean lze aktivovat i manuálně. ComfortClean tak garantuje konstantně vysoký čisticí výkon.

Praktické vlastnosti

 • Kabel, sací trubice a sací hadice vám spolu zajistí mimořádně velký akční rádius - 11 metrů. Díky tomu se dají i větší obytné prostory pohodlně vysát bez časté změny elektrické zásuvky. Na všech podlahových vysavačů Miele se dá kabel pohodlně navinout nášlapným tlačítkem.
 • Podlahová hubice se jednoduše zavěsí na držák na boční straně vysavače tak, aby byla sací trubka v pracovní pozici vždy po ruce.
 • Vysavač Blizzard CX1 je vybaven čtyřmi pojezdovými kolečky otočnými o 360 °. Díky tomu je tento model stabilní a současně flexibilní a snadno posouvatelný ve všech směrech.
 • Podlahovy kartáč na parkety Parkett Twister SBB 300-3 - šetrná péče o parkety a tvrdé podlahy. Díky speciálnímu vysoce flexibilnímu kloubu bez problémů vysajete všechny rohy a zákoutí

Plnohodnotné integrované příslušenství

Podlahový vysavač Miele Blizzard je sériově vybaven třemi hodnotnými díly příslušenství: hubice na čalouněný nábytek a hubice na vysávání spár jsou integrovány přímo v přístroji. Sací štětec je integrován v rukojeti Eco Comfort nebo je přiložen k přístroji samostatně.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální příkon 890 W
 • Operační rádius 11 m
 • Umývatelný filtr Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
Operační rádius: 11 m
Teleskopická trubice: Ano
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá, červená
Šířka: 51,5 cm
Hmotnost: 8450 g
Výška: 31 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 78 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 890 W

Funkce

Indikátor plného sáčku: Ne
Regulace výkonu: Ano

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 2 L
Materiál rourky: nerezová ocel

Specifické vlastnosti

Podlahová krytina: převážně koberce
Hygienické požadavky: pro každodenní požadavky

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Blizzard CX1 Jubilee PowerLine - SKRF3