Miele Blizzard CX1 červený

V současné době není produkt dostupný a od dodavatele nemáme upřesněn datum dodání. Pokud máte o produkt zájem, vložte si hlídání změny dostupnosti skrze naši funkci Hlídací pes skrze který vám dáme vědět o naskladění produktu hned jak k tomu dojde.
Mám zájem

Bezsáčkový podlahový vysavač Miele Blizzard CX1 Red nabízí silný čisticí výkon i díky technologii Vortex - 890 W. Hygienický filtr Lifetime zachytí velmi vysoké procento prachu. Vynikající a efektivní saní zajistí kvalitní hubice EcoTeQ. Výkon si regulujete manuálně. K dispozici máte praktickou teleskopickou trubici Comfort. Součástí vysavače MIELE je i příslušenství: hubice na čalouněný nábytek a hubice na vysávání spár jsou integrovány přímo v přístroji. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Podlahový vysavač Miele Blizzard CX1 Red

 • Třída energetické účinnosti: C
 • Maximální příkon: 890 W
 • Hladina akustického výkonu: 77 dB
 • Hygienický filtr Lifetime
 • Motor: PowerLine
 • Objem nádoby na prach: 2 l
 • 4-stupňový otočný volič
 • Komfortní teleskopická trubice
 • Akční rádius: 10m

Cílená funkce proti přehřátí

Podlahový vysavač Blizzard CX1 Red Miele je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Technologie Vortex

Technologie Vortex vytváří enormní rychlost proudění s hodnotou více než 100 km / h. V kombinaci s mimořádně těsně koncipovanou podlahovou hubicí a vedením vzduchu s příznivým prouděním dosahuje vysavač bez sáčku na prach prvotřídní čisticí výkon. Hrubé nečistoty a jemný prach se tím perfektně separují. Hrubé nečistoty se ukládají v průhledném zásobníku na prach, jemný prach v samostatném zásobníku s filtrem jemného prachu.

Hygienický filtr Lifetime

Hygienický filtr Lifetime zachytí velmi vysoké procento prachu a 99,98% všech jemných částic. To je hygienická čistota, jakou si pro svůj domov přejete.

Jednoduché vyprázdnění jediným kliknutím

Pomocí rukojeti lze zásobník na prach vytáhnout směrem nahoru a jediným stiskem tlačítka se zásobník vyprázdní svisle dolů do odpadkového koše. Vyprázdnění probíhá mimořádně hygienicky, protože nedochází k žádnému přímému kontaktu s prachem a zásobník se vyprázdní úplně.

ComfortClean

Inovativní snímače měří průtok vzduchu přes filtr jemného prachu GORE® CleanStream® a v případě potřeby automaticky aktivují funkci samočištění ComfortClean. Tehdy se přístroj na přibližně 20 sekund vypne. Funkce ComfortClean lze aktivovat i manuálně. ComfortClean tak garantuje konstantně vysoký čisticí výkon.

Stabilní pohyblivost v každém směru

Blizzard CX1 je vybaven čtyřmi pojezdovými kolečky otočnými o 360 °. Díky tomu je tento model stabilní a současně flexibilní a snadno posouvatelný ve všech směrech.

Teleskopická sací trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem značky Miele můžete intuitivně vysunout do požadované manipulační výšky a zajistit ji. Větší průměr umožňuje zvýšení objemu proudu vzduchu, což podporuje vynikající výsledky čištění. Malé detaily jako pogumovaný povrch na horním konci se projevily jako velmi praktické. Po opření trubice o stěnu nedojde k jejímu sesmeknutí.

Integrované příslušenství

Podlahový vysavač Miele Blizzard je sériově vybaven třemi hodnotnými díly příslušenství: hubice na čalouněný nábytek a hubice na vysávání spár jsou integrovány přímo v přístroji. Sací štětec je integrován v rukojeti Eco Comfort nebo je přiložen k přístroji samostatně.

Jednoduchost při vysávání

Kabel, sací trubice a sací hadice vám spolu zajistí mimořádně velký akční rádius. Díky tomu se dají i větší obytné prostory pohodlně vysát bez časté změny elektrické zásuvky. Podlahová hubice se jednoduše zavěsí na držák na boční straně vysavače tak, aby byla sací trubka v pracovní pozici vždy po ruce.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 77 db
 • Operační rádius 10 m
 • Umývatelný filtr Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
Operační rádius: 10 m
Teleskopická trubice: Ano
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: červená
Šírka: 59,5 cm
Hmotnosť: 8445 g
Výška: 38,7 cm
Hloubka: 38,2 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 77 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 890 W

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 2 L
Materiál rourky: nerezová ocel

Funkce

Regulace výkonu: Ano

Specifické vlastnosti

Hygienické požadavky: pro každodenní požadavky
Podlahová krytina: převážně koberce

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Blizzard CX1 červený

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Miele Blizzard CX1 červený