Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine

Bezsáčkový podlahový vysavač Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine se šetrnou parketovou podlahovou hubicí na výbornou péči o citlivé tvrdé podlahy. Vysavač nabízí silný čisticí výkon i díky technologii Vortex - 890 W. Hygienický filtr Filtr HEPA2 Lifetime zachytí velmi vysoké procento prachu. Výkon si regulujete manuálně. K dispozici máte praktickou teleskopickou trubici Comfort. Součástí vysavače MIELE je i praktické příslušenství: hubice na čalouněný nábytek, hubice na vysávání spár a jsou integrovány přímo v přístroji. Součástí je i praktická rukojeť Eco Comfort s integrovaným sacím štětcem. S tímto vysavačem MIELE Blizzard CX1 Parquet si usnadněte práce v domácnosti! Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Podlahový vysávač MIELE Blizzard CX1 Parquet PowerLine

 • Třída energetické účinnosti: C
 • Maximální příkon: 890 W
 • Hladina akustického výkonu: 76 dB
 • Hygienický filtr HEPA2 HEPA 13 Lifetime
 • Motor: PowerLine
 • Objem nádoby na prach: 2 l
 • 4-stupňový otočný volič
 • Komfortní teleskopická trubice
 • Akční rádius: 10m

Cílená funkce proti přehřátí

Podlahový vysavač Blizzard CX1 Red Miele je chráněn před přehřátím omezovačem teploty. Když se vzduchová cesta ucpe, např. nasátím rozměrných předmětů, motor se z bezpečnostních důvodů automaticky vypne. Po odstranění poruchy a vychladnutí je přístroj opět připraven k provozu.

Technologie Vortex

Technologie Vortex vytváří enormní rychlost proudění s hodnotou více než 100 km / h. V kombinaci s mimořádně těsně koncipovanou podlahovou hubicí a vedením vzduchu s příznivým prouděním dosahuje vysavač bez sáčku na prach prvotřídní čisticí výkon. Hrubé nečistoty a jemný prach se tím perfektně separují. Hrubé nečistoty se ukládají v průhledném zásobníku na prach, jemný prach v samostatném zásobníku s filtrem jemného prachu.

Jednoduché vyprázdnění jediným kliknutím

Pomocí rukojeti lze zásobník na prach vytáhnout směrem nahoru a jediným stiskem tlačítka se zásobník vyprázdní svisle dolů do odpadkového koše. Vyprázdnění probíhá mimořádně hygienicky, protože nedochází k žádnému přímému kontaktu s prachem a zásobník se vyprázdní úplně.

Filtr HEPA2 Lifetime pro alergiky

Díky filtru HEPA2 HEPA 13 Lifetime zachytí systém i ty nejmenší částice prachu a alergenů až na 99,999%. Tento vynikající filtrační výkon byl potvrzen medicínskou organizací "Allergy UK" a byl certifikován jako vhodný pro alergiky. Za svou vysokou schopnost zachycování prachu získal model Miele Blizzard CX1 pečeť "Seal of Approval".

ComfortClean

Inovativní snímače měří průtok vzduchu přes filtr jemného prachu GORE® CleanStream® a v případě potřeby automaticky aktivují funkci samočištění ComfortClean. Tehdy se přístroj na přibližně 20 sekund vypne. Funkce ComfortClean lze aktivovat i manuálně. ComfortClean tak garantuje konstantně vysoký čisticí výkon.

Stabilní pohyblivost v každém směru

Blizzard CX1 je vybaven čtyřmi pojezdovými kolečky otočnými o 360 °. Díky tomu je tento model stabilní a současně flexibilní a snadno posouvatelný ve všech směrech.

Teleskopická sací trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem značky Miele můžete intuitivně vysunout do požadované manipulační výšky a zajistit ji. Větší průměr umožňuje zvýšení objemu proudu vzduchu, což podporuje vynikající výsledky čištění. Malé detaily jako pogumovaný povrch na horním konci se projevily jako velmi praktické. Po opření trubice o stěnu nedojde k jejímu sesmeknutí. Mimořádně ergonomická manipulace a rychlé průběžné čištění nabízí rukojeť Eco Comfort s integrovaným sacím štětcem.

Integrované příslušenství

Podlahový vysavač Miele Blizzard je sériově vybaven třemi hodnotnými díly příslušenství: hubice na čalouněný nábytek a hubice na vysávání spár jsou integrovány přímo v přístroji. Sací štětec je integrován v rukojeti Eco Comfort nebo je přiložen k přístroji samostatně.

Jednoduchost při vysávání

Kabel, sací trubice a sací hadice vám spolu zajistí mimořádně velký akční rádius. Díky tomu se dají i větší obytné prostory pohodlně vysát bez časté změny elektrické zásuvky. Podlahová hubice se jednoduše zavěsí na držák na boční straně vysavače tak, aby byla sací trubka v pracovní pozici vždy po ruce.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

 • Maximální hlučnost 76 db
 • Operační rádius 10 m
 • Umývatelný filtr Ne

Další vlastnosti

Značka: Miele
Operační rádius: 10 m
Teleskopická trubice: Ano
Filtr pro ochranu motoru: Ano
Umývatelný filtr: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: modrá
Šírka: 59,5 cm
Hmotnosť: 8705 g
Výška: 38,7 cm
Hloubka: 38,2 cm

Hlučnost

Maximální hlučnost: 76 db

Energetické údaje

Maximální příkon: 890 W

Vzhled

Objem sáčku/nádoby: 2 L
Materiál rourky: nerezová ocel

Funkce

Regulace výkonu: Ano

Specifické vlastnosti

Hygienické požadavky: vhodné pro alergiky
Komfortní rukojeť: Ano
Podlahová krytina: převážně koberce

Ostatní

Kód produktu: 85081100

Všechny parametry

Recenze Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Roman, 05.11.2020

Předpokládám, že tento produkt nezklame a bude sloužit dlouho. Momentálně maximální spokojenost a ta investice se určitě vyplatila - bezsáčkový provoz je prostě bez dalších starostí, jako koupit včas sáčky, popřípadě je vůbec sehnat k vysavači, který už se neprodává

 • kvalitní zpracování
 • tichý
 • bezsáčkový
 • snadná manipulace
 • výkonný
 • slušný rozsah

Příslušenství k Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine