Miele bezsáčkové vysávače Zobrazit popis

Podlahové bezsáčkové vysavače Miele se postarají o dokonalou čistotu podlah a vzduchu s proudem vzduchu více než 100 km/h, čímž zachytí jemný i hrubý prach. Speciální systém odděleného ukládání hrubého a jemného prachu do zásobníků usnadňuje vyprazdňování, které tak probíhá s minimálním únikem prachových částic.

Hlavní přednosti bezsáčkových vysavačů Miele

Jednoduché vyprázdnění

Pomocí rukojeti lze zásobník na prach vytáhnout směrem nahoru a jediným stiskem tlačítka se vyprázdní svisle dolů, čímž se minimalizuje víření prachu. Vyprázdnění tak probíhá mimořádně hygienicky, jelikož při něm nedochází k přímému kontaktu s prachem.

Funkce ComfortClean

Inovativní snímače měří průtok vzduchu přes filtr jemného prachu GORE® CleanStream® a v případě potřeby automaticky aktivují funkci samočištění ComfortClean. Tehdy se přístroj na přibližně 20 sekund vypne. Funkci ComfortClean lze aktivovat i manuálně. Tato funkce tak garantuje konstantně vysoký čisticí výkon.

Pohodlná rukojeť

Pohyblivé upevnění sací hadice umožňuje ergonomickou a pohodlnou manipulaci. Díky principu páky se dá s podlahovou hubicí jednoduše manévrovat, a vaše zápěstí tak bude uvolněné.

Navíjení kabelu

Na všech podlahových vysavačích Miele se dá kabel pohodlně navinout nášlapným tlačítkem, nemusíte se tak již k němu shýbat. Modelové řady Compact C2, Complete C3 a Blizzard CX1 jsou navíc vybaveny funkcí jednoho stlačení, která umožňuje navinutí celého kabelu jediným stiskem tlačítka.

Kolečka DynamicDrive

Jedinečná pojezdová kolečka DynamicDrive na ocelových osách se otáčejí o 360° a jsou vybavena tlumiči. Pogumovaná kolečka se pohybují hladce, jsou odolná proti opotřebení a mají dlouhou životnost. Výhody: extrémně obratný vysavač, který se pohybuje mimořádně tiše a je šetrný i k citlivým podlahám.

Teleskopická trubice Comfort

Teleskopickou sací trubici Comfort s exkluzivním designem Miele lze intuitivně nastavit a zajistit v požadované obslužné výšce. Zvětšený průměr zvyšuje objem proudu vzduchu, čímž dosahuje vynikajících výsledků při úklidu. Drobné detaily, jako pogumování na horním konci, se osvědčily jako velmi praktické. V případě, že se trubice opírá o stěnu, nesklouzne po ní.

Vysoký výkon

Technologie Vortex vytváří obrovskou rychlost proudění nad 100 km/h. V kombinaci se speciálně navrženou podlahovou hubicí a efektivním proudem vzduchu poskytuje bezsáčkový vysavač prvotřídní čisticí výkon. Díky tomu se výborně oddělují hrubé nečistoty a jemný prach. Hrubé nečistoty se dostávají do průhledného zásobníku na prach a jemný prach do samostatného filtračního zásobníku s filtrem jemného prachu.
 

 

Miele konfigurátor