Miele automatické pračky Zobrazit popis

Automatické pračky Miele nabízejí nejlepší automatický systém dávkování tekutých pracích prostředků. Voštinový buben zajistí dokonale nadýchané prádlo bez poškození. Prací programy zase výběr od rychlého praní po funkci předžehlení. To vše vyrobeno a zabaleno v nejkvalitnějších materiálech, které zajistí dlouhý a bezproblémový chod.

Hlavní přednosti praček Miele

TwinDos®

Automatické dávkování systémem TwinDos® je nejen praktické, ale současně zaručuje i perfektní čistotu: s UltraPhase 1 a 2 se stane vaše pračka tím nejlepším systémem dávkování tekutého prostředku. TwinDos® dávkuje UltraPhase 1 a 2 vždy v tom správném okamžiku, díky čemuž dosahuje nejlepšího pracího účinku. Systém TwinDos® provádí dávkování precizně a ve srovnání s manuálním dávkováním vám dokáže ušetřit až 30 % pracího prostředku.

Energetická účinnost

Pračky Miele jsou ekologické a používají jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba. Nejúspornější z nich perou dokonce ještě o 40 % hospodárněji, než je mezní hodnota energetické účinnosti A +++.

Přídavná přípojka na vodu

Některé modely praček Miele disponují přídavnou přípojkou pro teplou, studniční nebo dešťovou vodu. Díky přípojce na teplou vodu můžete ušetřit náklady na energii, pokud se voda v domě ohřívá, např. prostřednictvím solární techniky. Alternativně můžete využít studniční nebo dešťovou vodu. Tím šetříte cennou pitnou vodu a zároveň životní prostředí i svou peněženku.

Inteligentní množstevní automatika

Všechny pračky Miele mají inteligentní množstevní automatiku. Ta analyzuje aktuální naplnění a použije jen tolik vody a elektrického proudu, kolik je potřeba pro optimální výsledek praní a máchání.

EcoFeedback

Pračky Miele s funkcí EcoFeedback vám dávají zpětnou vazbu o aktuální spotřebě elektrické energie a vody. Díky tomu máte vždy absolutní kontrolu nad svými náklady. Před spuštěním programu si můžete zjistit prognózu spotřeby zvoleného programu. Po ukončení programu se vám zobrazí přesné údaje o spotřebě, které se mohou měnit podle praného obsahu.

Kvalita a životnost

Aby byly splněny ty nejvyšší standardy kvality, podrobuje společnost Miele své přístroje během vývoje náročnému testování životnosti. V tomto testu musí přístroje prát až 10 000 hodin při využití přibližně 5 000 různých programů. Při běžném praní to odpovídá zhruba 5 programům týdně s průměrnou délkou pracího cyklu cca 2 hodiny.

WiFiConn@ct

Pomocí WiFiConn@ct připojíte svůj přístroj Miele k internetu pohodlně přes WiFi router. Prostřednictvím smartphonu nebo tabletu můžete doma nebo na cestách pohodlně zjistit stav svého spotřebiče, např. dostanete zprávu o tom, že bude za chvíli potřeba objednat nový prací prostředek, což vás následně navede i k přímé objednávce v online obchodě Miele. K tomu potřebujete pouze aplikaci "Miele@mobile", kterou získáte bezplatně prostřednictvím Google Play nebo App Store.

Miele konfigurátor

Produkty