Microsoft Xbox One Wireless Controller Elite White

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Zlepšete své výkony a výsledky

Výměnou různých kovových palcových ovladačů a směrových ovladačů můžete dosáhnout přizpůsobené ovládání a ergonomii. Použitím palcových ovladačů různých tvarů a velikostí objevte konfigurace, které vám umožní zlepšit přesnost, rychlost a dosah. Ovladač Xbox Elite se přizpůsobuje vaší velikosti rukou a vašemu stylu hraní. Lepší ovládání využijete při hraní stříleček z pohledu první osoby, závodních her, bojových her nebo her jiných žánrů. Nový fazetový směrový ovladač umožňuje jednodušší a spolehlivější provádět kombinované pohyby, zatímco tradiční směrový ovladač poskytuje precizní ovládání při změně zbraní nebo provádění útoku.

Ovládání, kombinace a sebejistota

Bezdrátový ovladač Xbox Elite obsahuje čtyři zásuvky pro vyměnitelné lopatkové pákové ovladače. Můžete je jednoduše připojit a odpojit bez jakýkoliv nástrojů. Můžete připojit některé nebo všechny lopatkové pákové ovladače a nakonfigurovat ovladač tak, aby vám optimálně vyhovoval. Lopatkové pákové ovladače poskytují lepší ovládání prsty, takže můžete provádět více zničující pohyby a dosáhnout efektivněji ovládání. Teď už nemusíte snímat palec z palcového joysticku před provedením kombinovaného skoku, namíření a výstřelu. Pomocí aplikace * můžete přiřadit široký rozsah vstupů pro každý lopatkový joystick.

Rychlejší střílení pomocí precizních zámků spouští

Po přepnutí precizních zámků spouští můžete střílet rychleji a šetřit tak drahocenný čas při každém potáhnutí spouště. Precizní zámky spouští zastaví pohyb spouště po výstřelu, abyste byli připraveni na následující výstřel. Jednoduchým opětovným přepnutím přepínače získáte znovu úplný rozsah pohybu spouště. Každá spoušť má svůj vlastní precizní zámek spouště, což umožňuje nezávislé ovládání. V aplikaci můžete dále doladit nastavení spouští.

Nekonečná volnost a flexibilita

Pomocí snadno použitelné aplikace * si můžete ještě více přizpůsobit ovládání. Můžete upravit minimální a maximální hodnoty spouští, citlivosti palcových pákových ovladačů, přiřazení tlačítek a další nastavení, takže ovládací prvky budou nastaveny přesně tak, jak potřebujete. Můžete přiřadit kterékoliv ze 14 vstupů k tlačítkům ABXY, lopatkovým ovladačem, směrovému ovladači, spouštím a proklikům palcových pákových ovladačů.

Špičkové provedení

Každý povrch a detail je navržen tak, aby byly splněny přísné požadavky soutěživých hráčů. Páčky palcových pákových ovladačů, směrové ovladače a lopatkové ovladače jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a jsou proto velmi odolné. Vyztužené kroužky s nízkým třením kolem každého palcového joysticku minimalizují opotřebení a poskytují jemné plynulé ovládání. Pogumovaný úchop ve tvaru diamantu poskytuje lepší dojem z ovladače a současně poskytuje větší stabilitu. Vylepšený úchop také umožňuje držet ovladač s menším úsilím, takže můžete hrát déle a pohodlněji. Povrch horního pouzdra je jemný na dotek a poskytuje luxusní vjem a neklouzavé ovládání.

Obsah balení

  • Bezdrátový ovladač Xbox Elite White
  • Praktické cestovní pouzdro
  • 4 lopatkové pákové ovladače
  • 6 palcových pákových ovladačů (2 standardní, 2 vysoké, 2 klenuté)
  • 2 směrové ovladače - fazetový a standardní
  • USB kabel
  • AA baterie

Parametry produktu

Základní parametry

  • Výdrž baterie 3 hod.
  • Pro zařízení PC, Xbox One, Xbox One S
  • Pro operační systém Windows

Další vlastnosti

Značka: Microsoft
Pro zařízení: PC, Xbox One, Xbox One S

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 110 mm
Výška: 30 mm
Hmotnost: 384 g
Tloušťka: 40 mm

Obsah balení

Obsah balení: Manuál

Baterie

Typ baterie: AA
Výdrž baterie: 3 hod.

Operační systém

Pro operační systém: Windows

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: HM3-00012

Všechny parametry

Recenze Microsoft Xbox One Wireless Controller Elite White

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tomáš, 05.1.2019

Příslušenství k Microsoft Xbox One Wireless Controller Elite White