Microsoft Windows 10 Home CZ USB

Operační systém Microsoft Windows 10 v edici Home vám poskytne intuitivní uživatelské rozhraní v českém jazyce. Krabicová verze FFP obsahuje USB flash disk, na kterém najdete instalaci pro 32-bit a 64-bit. Komplexně funkční systém vám nabídne jednoduché ovládání a přístup, dlouhodobý komfort a řadu nástrojů a funkcí, které vám poslouží k bezproblémové práci, zábavě i komunikaci. Představuje trvalou a přenosnou licenci, kterou je možné odinstalovat a následně přenést na jiné zařízení, ale nesmí být využívána na více zařízeních současně. Downgrade na nižší verzi systému Windows není možný. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Důvěrně známé a lepší než kdykoliv předtím

Windows 10 je známý a jednoduše se používá. V mnohém včetně nabídky Start se podobá Windows 7. Rychle se spouští i obnovuje, obsahuje více vestavěných funkcí zabezpečení, abyste mohli zůstat v bezpečí a je navržen pro fungování se softwarem a hardwarem, které již máte.

Ať web pracuje podle vašich představ

Microsoft Edge umožňuje rychle změnit činnost z prohledávání na práci. Pište nebo zadávejte poznámky přímo na webových stránkách a sdílejte je s ostatními, čtěte online články bez jakéhokoliv rozptylování a pohodlně si ukládejte oblíbené čtení na později.

Díky provádění více činností najednou dokončíte svou práci rychleji

Dokončete úlohy rychleji pomocí lepšího řízení pracovní plochy. Přichyťte až čtyři položky na jednu obrazovku najednou a vytvořte si virtuální pracovní plochy vždy, když potřebujete více místa, nebo chcete seskupit věci podle projektu, například aplikace sady Office na práci a hry na zábavu.

Nový Windows Obchod představuje jedno místo pro veškerý oblíbený obsah

Představujeme vám nový Windows Obchod, jednotné nákupní centrum v rámci všech zařízení se systémem Windows 10. Prohlédněte si obchod ve svém počítači, tabletu nebo telefonu a jednoduše si stáhněte fantastický bezplatný i zpoplatněný digitální obsah včetně aplikací, her, hudby, filmů a televizních pořadů.

Xbox přichází do systému Windows

To nejlepší ze služeb Xbox a Xbox Live přichází do systému Windows 10. Pusťte se již za pár sekund do nahrávání her, soutěžte proti hráčům na konzoli a vysílejte hry z konzole Xbox One do kteréhokoliv počítače se systémem Windows 10 kdekoliv.

Skvělé vestavěné aplikace, které fungují ve všech vašich zařízeních

Windows 10 přichází se skvělými vestavěnými aplikacemi, jako jsou Mapy, Fotografie, Pošta a kalendář, Hudba, Filmy a TV programy. Tyto aplikace navíc využívají službu OneDrive pro zálohování dat a plynulou synchronizaci všech zařízení se systémem Windows 10, díky čemuž máte vše potřebné stále na dosah.

Windows je pouze váš

Váš obsah může být uložen v kterémkoliv zařízení, ale pouze Windows vám poskytuje opravdové přizpůsobení. Díky funkci Windows Hello vaše zařízení ověří a rozpozná vaši totožnost na základě vaší přítomnosti, čímž poskytuje mimořádné zabezpečení, pohodlí a dokonce i přátelský pozdrav.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ softvéru operační systém
  • Jazyk CZ
  • Délka licence trvalá
  • Médium USB klíč

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,1 m
Šírka: 111 mm
Výška: 147 mm
Hmotnosť: 72 g
Hloubka: 20 mm

Další vlastnosti

Značka: Microsoft
Typ softvéru: operační systém
Jazyk: CZ
Médium: USB klíč

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Mapy

Délka licence: trvalá

Ostatní

Kód produktu: HAJ-00049

Všechny parametry

Recenze Microsoft Windows 10 Home CZ USB

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Alena, 24.1.2020

  • domácí instalace windows a vše pod kontrolou
  • na usb klíčence, která se lépe dá schovat
  • nutnost trochu umět pracovat s PC

Příslušenství k Microsoft Windows 10 Home CZ USB