Microsoft Surface Laptop 4 (5W6-00047) platinový

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Elegantní notebook Microsoft Surface Laptop 4 (5W6-00047) v minimalistickém platinovém provedení nabídne interaktivní 15" dotykový displej, vysoký výkon a bohatou výbavu pro každodenní zábavu a efektivní multitasking.

Rovnováha elegance a rychlosti

Notebook Microsoft Surface Laptop 4 v platinovém provedení má tenké zpracování a kompaktní velikost, díky čemuž je ideální pro každodenní využití. Ať už budete provádět pracovní nebo volnočasové aktivity z domu, používat jej v práci či ve škole, nabídne vám pohodlí a dostatečný výkon.

Luxusní a odolné zpracování

Pevná hliníková konstrukce dodává zařízení modernost a odolnost před poškozením při přenášení. Část klávesnice vyniká povrchovou úpravou v tmavém stylu. Pohodlné psaní a práci se zařízením zajistí mírná opěrka dlaní.

Interaktivní PixelSense displej

Notebook je vybaven 15" dotykovým displejem. Díky němu budete moci efektivněji pracovat s nástroji, soubory, vytvářet snímky obrazovky a využívat moderní funkce. Obrazovka disponuje poměrem stran 3 : 2 s rozlišením 2496 × 1664 pixelů. S možností podpory dotykového pera Surface Pen budete moci psát poznámky, kreslit v editorech či rychleji ovládat uživatelské prostředí systému.

Spolehlivý výkon od AMD

Vysoký výkon zajistí procesor AMD Ryzen 7 4980U se základní frekvencí 2,0 GHz, operační paměť RAM 8 GB DDR4 a integrovaná grafická karta AMD Radeon Graphics. Potřebné soubory a data si uložíte na 512GB SSD disk.

Zajištění soukromí

Notebook vybavený umělou inteligencí spolupracuje s infračervenou webkamerou a pohybovým senzorem. Automaticky vás odhlásí, pokud od něj odejdete a tím chrání vaše data před zneužitím. Pokud se k zařízení vrátíte, funkce Windows Hello vaši tvář rozpozná a přihlásí vás. Při videohovorech můžete díky vylepšením využít rozostření pozadí.

Rozhraní

Microsoft Surface Laptop 4 má ve svém rozhraní port USB-A, pomocí kterého připojíte potřebné periferie. USB-C poslouží nejen pro přenos souborů a dat, ale stejně tak zajistí i nabíjení zařízení. Nechybí 3,5mm audio jack pro připojení zvukových periferií.

Rychlá a moderní konektivita

Bezdrátové připojení k síti a spárování s kompatibilními zařízeními zajistí technologie Wi-Fi 802.11ax a Bluetooth 5.0.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Poskytovaný OS Windows 10 Home
Dotyková obrazovka Ano
Operační paměť RAM 8 GB
Kapacita SSD 512 GB
Typ vnitřní paměti DDR4
Úhlopříčka 15 "
Název procesoru AMD Ryzen 7 4980U
GPU AMD Radeon RX Vega 11
Kapacita disku 512 GB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Microsoft Surface Laptop 4 (5W6-00047) platinový

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi