Microsoft Office 365 Business Premium CZ (1rok)

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 35,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Předplacený kancelářský balík Microsoft Office 365 Business Premium CZ obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a navíc Publisher i Access pro PC. Součástí balíčku jsou i služby Exchange, SharePoint, Skype for Business a Microsoft Teams (v angličtině). Nechybí ani 1 TB online úložiště OneDrive s rozšířeným zabezpečením nebo technická podpora po celou dobu předplatného. Software v české lokalizaci pro jednoho uživatele s předplatným na 1 rok je dodáván v podobě karty s produktovým kódem. Podporuje operační systém Windows 10 a Mac OS. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Microsoft Office 365 Business Premium CZ

 • Licence na komerční využití pro 1 užívatele
 • Předplatné na 1 rok
 • Česká lokalizace
 • Podpora operačního systému Windows 10 a Mac OS
 • Obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook i Publisher a Access pouze na PC
 • Služby Exchange, SharePoint, Skype for Business a Microsoft Teams (v angličtině)
 • 1 TB úložiště na OneDrive s rozšířeným zabezpečením
 • Technická podpora po celou dobu předplatného
 • Karta s produktovým kódem

Word

Microsoft Word využijete na tvorbu a úpravu textu. Při psaní vám inteligentní technologie pomohou s pravopisem i gramatikou. Program má integrovaný tezaurus. Funkce Text-to-Speech přečte napsaný text. Do dokumentu můžete vložit obrázek, graf a tabulku. Vytvořené dokumenty uložíte i do PDF. Když sdílíte dokument s ostatními uživateli, vidíte kdo na dokumentu pracuje a jaké změny dělá.

Excel

Tabulkový software Excel využívá analytické nástroje a uspořádá zadané údaje, čímž šetří váš čas. Vytvoříte v něm tabulkové archy pomocí šablon a budete dělat výpočty prostřednictvím moderních vzorců. Veškeré údaje převedete do grafů nebo diagramů. Sešity můžete sdílet a spolupracovat s kolegy v reálném čase.

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocí programu PowerPoint. Do jednotlivých stránek prezentace můžete vložit obrázky, 3D modely, grafy a text s různými typy písma, barvy i velikosti. Pro usnadnění prezentace jsou k dispozici poznámky, které připojíte ke každé snímku. Ty se budou zobrazovat pouze vám. Vaši práci můžete sdílet, vytvořit z ní 4K video nebo uložit na online úložiště.

OneNote

V digitálním poznámkovém bloku OneNote můžete kromě klasického zadávání textu pomocí klávesnice vaše nápady psát i ručně prostřednictvím myši, pera nebo prstu. Do poznámek vložíte online videa, obrázky, tabulku a soubor jako přílohu. Také máte k dispozici nahrávání zvuku i videa. Uložené poznámky připnete na plochu nebo odešlete e-mailem.

Outlook

Profesionální kalendářová a e-mailová aplikace Outlook vám usnadní správu vašich schůzek a e-mailů. Ty jsou přehledně uspořádány a označeny podle kategorii. Kalendář podporuje několik časových pásem. Vy tak dokážete přesněji vybrat čas setkání, který vyhovuje všem. Připomenutí události se zobrazí na vrchu před okny nebo začne blikat ikona v hlavním panelu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • kancelářský program Typ softvéru
 • CZ Jazyk
 • 1 rok Délka licence
 • Kód/Voucher Médium

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,11 m
Šířka: 220 mm
Výška: 160 mm
Hmotnost: 0,05 g
Hloubka: 120 mm

Další vlastnosti

Značka: Microsoft
Typ softvéru: kancelářský program
Jazyk: CZ
Médium: Kód/Voucher

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Mapy

Délka licence: 1 rok

Ostatní

Kód produktu: KLQ-00413

Všechny parametry

Recenze Microsoft Office 365 Business Premium CZ (1rok)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se