Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ

Kancelářský balík Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Tato verze je určena pro domácí využití i pro malé firmy. Můžete ji nainstalovat na jeden počítač. Disponuje českou lokalizací. Podporuje operační systém Windows 10. Oproti předchozí verzí má Office 2019 rozšířené možnosti kreslení a psaní pomocí dotykového pera. Word obsahuje vzdělávací funkce i převod textu na řeč. V aplikaci Excel naleznete nové vzorce a grafy. PowerPoint nabízí vylepšené přechody i funkci lupa. Software je dodáván v podobě karty s produktovým kódem. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Sleva 14 %

Popis produktu

Vlastnosti softwaru Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ:

 • Verze pro domácnosti a malé firmy
 • Pro 1 počítač
 • Česká lokalizace
 • Podpora operačního systému Windows 10
 • Obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook
 • Karta s produktovým kódem

Word

Microsoft Word využijete na tvorbu a úpravu textu. Při psaní vám inteligentní technologie pomohou s pravopisem i gramatikou. Program má integrovaný tezaurus. Funkce Text-to-Speech přečte napsaný text. Do dokumentu můžete vložit obrázek, graf a tabulku. Vytvořené dokumenty uložíte i do PDF. Když sdílíte dokument s ostatními uživateli, vidíte kdo na dokumentu pracuje a jaké změny dělá.

Excel

Tabulkový software Excel využívá analytické nástroje a uspořádá zadané údaje, čímž šetří váš čas. Vytvoříte v něm tabulkové archy pomocí šablon a budete dělat výpočty prostřednictvím moderních vzorců. Veškeré údaje převedete do grafů nebo diagramů. Sešity můžete sdílet a spolupracovat s kolegy v reálném čase.

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocí programu PowerPoint. Do jednotlivých stránek prezentace můžete vložit obrázky, 3D modely, grafy a text s různými typy písma, barvy i velikosti. Pro usnadnění prezentace jsou k dispozici poznámky, které připojíte ke každé snímku. Ty se budou zobrazovat pouze vám. Vaši práci můžete sdílet, vytvořit z ní 4K video nebo uložit na online úložiště.

OneNote

V digitálním poznámkovém bloku OneNote můžete kromě klasického zadávání textu pomocí klávesnice vaše nápady psát i ručně prostřednictvím myši, pera nebo prstu. Do poznámek vložíte online videa, obrázky, tabulku a soubor jako přílohu. Také máte k dispozici nahrávání zvuku i videa. Uložené poznámky připnete na plochu nebo odešlete e-mailem.

Outlook

Profesionální kalendářová a e-mailová aplikace Outlook vám usnadní správu vašich schůzek a e-mailů. Ty jsou přehledně uspořádány a označeny podle kategorii. Kalendář podporuje několik časových pásem. Vy tak dokážete přesněji vybrat čas setkání, který vyhovuje všem. Připomenutí události se zobrazí na vrchu před okny nebo začne blikat ikona v hlavním panelu.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Typ softvéru kancelářský program
 • Jazyk CZ
 • Délka licence t rvalá
 • Médium Kód/Voucher

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 0,14 m
Šířka: 145 mm
Výška: 20 mm
Hmotnost: 0,052 g
Hloubka: 115 mm

Další vlastnosti

Značka: Microsoft
Typ softvéru: kancelářský program
Jazyk: CZ
Médium: Kód/Voucher

Obsah balení

Obsah balení: produktový klíč

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Mapy

Délka licence: t rvalá

Ostatní

Kód produktu: T5D-03305

Všechny parametry

Recenze Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ