Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ

Sleva 0 %
Doprava zdarma

Typ softvéru: kancelářský program, Jazyk: CZ, Délka licence: t rvalá, Médium: Kód/Voucher,


Cena 6 989 Kč

69,89 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Kancelářský balík Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ obsahuje programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote a Outlook. Tato verze je určena pro domácí využití i pro malé firmy. Můžete ji nainstalovat na jeden počítač. Disponuje českou lokalizací. Podporuje operační systém Windows 10. Oproti předchozí verzí má Office 2019 rozšířené možnosti kreslení a psaní pomocí dotykového pera. Word obsahuje vzdělávací funkce i převod textu na řeč. V aplikaci Excel naleznete nové vzorce a grafy. PowerPoint nabízí vylepšené přechody i funkci lupa. Software je dodáván v podobě karty s produktovým kódem.

Vlastnosti softwaru Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ:

  • Verze pro domácnosti a malé firmy
  • Pro 1 počítač
  • Česká lokalizace
  • Podpora operačního systému Windows 10
  • Obsahuje Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook
  • Karta s produktovým kódem

Word

Microsoft Word využijete pro tvorbu a úpravu textu. Při psaní vám inteligentní technologie pomohou s pravopisem i gramatikou. Program má integrovaný Tezaurus. Funkce Text-to-Speech přečte napsaný text. Do dokumentu můžete vložit obrázek, graf a tabulku. Vytvořené dokumenty uložíte i do PDF. Když sdílíte dokument s ostatními uživateli, vidíte, kdo na dokumentu pracuje a jaké změny dělá.

Excel

Tabulkový software Excel využívá analytické nástroje a uspořádá zadané údaje, čímž šetří váš čas. Vytvoříte v něm tabulkové archy pomocí šablon a budete dělat výpočty prostřednictvím moderních vzorců. Veškeré údaje převedete do grafů nebo diagramů. Sešity můžete sdílet a spolupracovat s kolegy v reálném čase.

PowerPoint

Vaše nápady odprezentujete pomocí programu PowerPoint. Do jednotlivých stránek prezentace můžete vložit obrázky, 3D modely, grafy a text s různými typy písma, barvy i velikosti. Pro usnadnění prezentace jsou k dispozici poznámky, které připojíte ke každé snímku. Ty se budou zobrazovat pouze vám. Vaši práci můžete sdílet, vytvořit z ní 4K video nebo uložit na online úložiště.

OneNote

V digitálním poznámkovém bloku OneNote můžete kromě klasického zadávání textu pomocí klávesnice vaše nápady psát i ručně prostřednictvím myši, pera nebo prstu. Do poznámek vložíte online videa, obrázky, tabulku a soubor jako přílohu. Také máte k dispozici nahrávání zvuku i videa. Uložené poznámky připnete na plochu nebo odešlete e-mailem.

Outlook

Profesionální kalendářová a e-mailová aplikace Outlook vám usnadní správu vašich schůzek a e-mailů. Ty jsou přehledně uspořádány a označeny podle kategorii. Kalendář podporuje několik časových pásem. Vy tak dokážete přesněji vybrat čas setkání, který vyhovuje všem. Připomenutí události se zobrazí navrchu před okny nebo začne blikat ikona v hlavním panelu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ softvéru kancelářský program
Jazyk CZ
Délka licence t rvalá
Médium Kód/Voucher

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Microsoft Office 2019 pro domácnosti a podnikatele CZ

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno