Microlife NC 100


Teploměr, Typ teploměru: Bezkontaktní, Určení teploměru: Univerzální, Počet paměťových míst: 30, Funkce paměti, Měření teploty okolí, Měření teploty předmětů, Rychlost měření: 3 s, Zvuková signalizace, Automatické vypnutí, Přesnost: +/-0,1, Typ baterie: AAA". Více info


Cena 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Digitální bezdotykový teploměr Microlife NC 100 je skvělým pomocníkem nejen při nemoci. Má úžasnou vlastnost - dokáže měřit teplotu bez dotyku! Díky tomu je velmi oblíbený i u dětí a nemusíte se trápit s tím, zda si správně drží teploměr a zda nebude kýžený výsledek zkreslený. Pomocí něj můžete měřit nejen teplotu těla, ale i teplotu předmětů či vašeho okolí. Má zabudovaný podsvícený displej. Pokud máte naměřenou horečku digitální bezdotykový teploměr Microlife NC 100 vám tuto skutečnost oznámí pomocí jeho alarmu. Jeho vypínání je automatické.

Microlife NC 100

 • Bezpečné a hygienické digitální měření teploty bez dotyku
 • Měří i povrchovou teplotu například mléka v lahvi, vody na koupání nebo teplotu okolí
 • Jedinečná konstrukce sondy zaručuje přesnost a spolehlivost každého měření
 • Možnost použít i u spícího dítěte, které není třeba budit
 • Silent Glow technologie - při horečce má displej červené podsvícení
 • Zvukový signál pro začátek a konec měření
 • Paměť pro posledních 30 naměřených hodnot
 • Doba měření: 3 sekundy
 • Přesnost měření +/- 0,1 °C
 • Automatická sebekontrole a vypnutí

Příjemné měření

Digitální bezdotykový teploměr Microlife NC 100 vám dokonale zpříjemní měření teploty. Je výborným pomocníkem do každé domácnosti, nejen při nemoci a nejen pro měření teploty těla. Pomocí něj víte změřit teplotu těla ale i teplotu vašeho okolí nebo teplotu různých předmětů. Nakolik funguje bezdotykově je velmi oblíbený. Díky němu i vašim dětem změříte teplotu jednodušší a přesnější. Nemusejí si ho držet pod paží a tak se nemusíte bát nepřesného změření nebo jeho špatného držení.

Funkce

Digitální bezdotykový teploměr Microlife NC 100 má zabudován systém, který při naměření horečky začne vydávat alarm a tak budete prostě vědět v jakém stavu je vaše teplota. Při zahájení měření teploty se ozve zvukový signál, který vám sdělí, zda je teploměr připraven k měření. Také vám oznámí ukončení měření teploty. Má zabudovaných 30 pamětí. Jeho vypínání je automatické.

Design

Vzhled digitálního bezdotykového teploměru Microlife NC 100 je velmi příjemný a praktický. Má zabudovaný velký LCD displej, který je osvětlen. Na velkém displeji se zobrazují velká čísla a tak nebudete mít problém s jejich přečtením a to i díky technologií Silent Glow TM. Teploměr má k dispozici i podstavec a odkládací pouzdro. Jeho ovládání se realizuje pomocí tlačítek na jeho vrchní přední straně pod displejem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Rychlost měření 3 s
Počet paměťových míst 30

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Microlife NC 100

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

1. 12. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • Schopny konkurovat i profesionálním teplomeruˇm.
 • Celkem 5 bodu