Microlife MT 3001

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Prodej tohoto produktu byl ukončen

Cena na prodejně:

79 Kč

Rezervace je zdarma

Není skladem v žádné prodejně

Cena v e-shopu:

79 Kč

 

Momentálně nedostupné v e-shopu

Nákupem získáte 0,79 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Popis produktu

Měření teploty


Díky domácímu digitálnímu teploměru MICROLIFE MT 3001 bude vždy vědět jaká je přesná výše vaší teploty. Je dokonalým pomocníkem nejen ve stavu nemoci ale i bez ní. Díky němu si můžete teplotu změřit s téměř dokonalou přesností! Jeho měření probíhá rychle, má zabudovanou zvukovou signalizaci a je vodotěsný.

Pomocí teploměru MICROLIFE MT 3001 si můžete užívat rychlé 60 sekundové měření teploty (orální a rektální) a můžete si být do stupně jistý svou teplotou, díky jeho přesnosti měření. Má zabudovanou funkci zvukové signalizace. To znamená, že vždy, když budete chtít teploměr použít vám automaticky oznámí, zda je již připraven k měření. Rovněž po ukončení měření se ozve zvuková signalizace, která vám oznámí konec měření teploty. Měření teploty díky tomuto teploměru je velmi přesné. Můžete si být pokaždé jistý jeho výsledkem a to s přesností ± 0,1 ° C. Měření teploty se provádí od 32,0 ° C do 43,9 ° C.

Design


Design teploměru je zajímavý a praktický. Je přizpůsoben na příjemné držení v podpaží. Jeho povrch je také velmi příjemný. Měření se provádí orálně (v ústech při líci, pod jazykem), rektálně (dětem v zadečku) a axilární (v podpaží). Barva teploměru MICROLIFE MT 3001 je bílo-zelená. Teploměr je vodotěsný. Má zabudovaný digitální displej, na kterém se mohou zobrazit max. 3 čísla. Teploměr je inteligentní a dokáže si zapamatovat poslední měřenou teplotu. Jeho baterie má dlouhotrvající životnost. Při ukončení měření se ozve zvukový signál a tak jednoduše zjistíte kdy uběhla správná doba změření teploty.

  • Vodotěsný digitální teploměr s 3-číselným displejem
  • Paměť pro poslední naměřenou teplotu
  • Zvukový signál připravení k použití a ukončení měření teploty
  • Automatické vypnutí pro prodloužení životnosti baterie

Nahoru

Parametry produktu

Základní parametry

Rozsah měření teploty: 32 - 42.9
Min a max teplota: Ano
Přesnost: +/-0,1
Nastavitelná rychlost: Ne

Další vlastnosti

Značka: Microlife
Rozsah měření teploty: 32 - 42.9
Tepelný rozsah: 32-42,9
Přesnost: +/-0,1
Jednotka pro měř.teploty: ° C

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Funkce

Min a max teplota: Ano
Nastavitelná rychlost: Ne

Všechny parametry

Nahoru

Recenze

Nahoru