Microlife MT 3001


Teploměr, Typ teploměru: Kontaktní, Určení teploměru: Univerzální, Počet paměťových míst: 1, Funkce paměti, Rychlost měření: 60 s, Zvuková signalizace, Automatické vypnutí, Voděodolnost, Přesnost: +/-0,1. Více info


Cena 66 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 1 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Digitální teploměr MICROLIFE MT 3001 vám dokonale změří teplotu. Má 60 sekundové měření při orálním či rektálním použití. Má zabudovanou zvukovou signalizaci, která oznamuje připravenost teploměru a konec jeho měření. Měření teploty je možné od 32,0 ° C do 43,9 ° C. Teploměr má funkci samostatného automatického vypnutí a jeho baterie má dlouhotrvající životnost. Digitální teploměr MICROLIFE MT 3001 má bílo-modrou barvu. Jeho displej je trojmístný a má zabudovanou paměť pro poslední měřenou teplotu. Měření se provádí buď orálně nebo axilární v podpaží. Jeho přesnost měření je ± 0,1 ° C.

Microlife MT 3001

  • Vodotěsný digitální teploměr s 3-číselným displejem
  • Paměť pro poslední naměřenou teplotu
  • Rychlé 60 sekundové měření teploty
  • Zvukový signál připravení k použití a ukončení měření teploty
  • Automatické vypnutí pro prodloužení životnosti baterie

Měření teploty

Díky domácímu digitálnímu teploměru Microlife MT 3001 bude vždy vědět jaká je přesná výše vaší teploty. Je dokonalým pomocníkem nejen ve stavu nemoci ale i bez ní. Díky němu si můžete teplotu změřit s téměř dokonalou přesností. Jeho měření probíhá rychle, má zabudovanou zvukovou signalizaci a je vodotěsný.

Pomocí teploměru Microlife MT 3001 si můžete užívat rychlé 60 sekundové měření teploty (orální a rektální) a můžete si být jistý svou teplotou, díky jeho přesnosti měření. Má zabudovanou funkci zvukové signalizace. To znamená, že vždy, když budete chtít teploměr použít vám automaticky oznámí, zda je již připraven k měření. Rovněž po ukončení měření se ozve zvuková signalizace, která vám oznámí konec měření teploty. Měření teploty díky tomuto teploměru je velmi přesné. Můžete si být pokaždé jistý jeho výsledkem a to s přesností ± 0,1 °C. Měření teploty se provádí od 32,0° C do 43,9 °C.

Design

Design teploměru je zajímavý a praktický. Je přizpůsoben na příjemné držení v podpaží. Jeho povrch je také velmi příjemný. Měření se provádí orálně (v ústech při líci, pod jazykem), rektálně (dětem v zadečku) a axilární (v podpaží). Teploměr je vodotěsný. Má zabudovaný digitální displej, na kterém se mohou zobrazit max. 3 čísla. Teploměr je inteligentní a dokáže si zapamatovat poslední měřenou teplotu. Jeho baterie má dlouhotrvající životnost. Při ukončení měření se ozve zvukový signál a tak jednoduše zjistíte kdy uběhla správná doba změření teploty.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart (ovládání mobilem) Ne
Rychlost měření 60 s
Počet paměťových míst 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Microlife MT 3001

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi