Microlife MT 3001

Digitální teploměr MICROLIFE MT 3001 vám dokonale změří teplotu. Má 60 sekundové měření při orálním či rektálním použití. Má zabudovanou zvukovou signalizaci, která oznamuje připravenost teploměru a konec jeho měření. Měření teploty je možné od 32,0 ° C do 43,9 ° C. Teploměr má funkci samostatného automatického vypnutí a jeho baterie má dlouhotrvající životnost. Digitální teploměr MICROLIFE MT 3001 má bílo-modrou barvu. Jeho displej je trojmístný a má zabudovanou paměť pro poslední měřenou teplotu. Měření se provádí buď orálně nebo axilární v podpaží. Jeho přesnost měření je ± 0,1 ° C. Zobrazit celý popis

  • Výprodej

Popis produktu

Microlife MT 3001

  • Vodotěsný digitální teploměr s 3-číselným displejem
  • Paměť pro poslední naměřenou teplotu
  • Rychlé 60 sekundové měření teploty
  • Zvukový signál připravení k použití a ukončení měření teploty
  • Automatické vypnutí pro prodloužení životnosti baterie

Měření teploty

Díky domácímu digitálnímu teploměru Microlife MT 3001 bude vždy vědět jaká je přesná výše vaší teploty. Je dokonalým pomocníkem nejen ve stavu nemoci ale i bez ní. Díky němu si můžete teplotu změřit s téměř dokonalou přesností. Jeho měření probíhá rychle, má zabudovanou zvukovou signalizaci a je vodotěsný.

Pomocí teploměru Microlife MT 3001 si můžete užívat rychlé 60 sekundové měření teploty (orální a rektální) a můžete si být jistý svou teplotou, díky jeho přesnosti měření. Má zabudovanou funkci zvukové signalizace. To znamená, že vždy, když budete chtít teploměr použít vám automaticky oznámí, zda je již připraven k měření. Rovněž po ukončení měření se ozve zvuková signalizace, která vám oznámí konec měření teploty. Měření teploty díky tomuto teploměru je velmi přesné. Můžete si být pokaždé jistý jeho výsledkem a to s přesností ± 0,1 °C. Měření teploty se provádí od 32,0° C do 43,9 °C.

Design

Design teploměru je zajímavý a praktický. Je přizpůsoben na příjemné držení v podpaží. Jeho povrch je také velmi příjemný. Měření se provádí orálně (v ústech při líci, pod jazykem), rektálně (dětem v zadečku) a axilární (v podpaží). Teploměr je vodotěsný. Má zabudovaný digitální displej, na kterém se mohou zobrazit max. 3 čísla. Teploměr je inteligentní a dokáže si zapamatovat poslední měřenou teplotu. Jeho baterie má dlouhotrvající životnost. Při ukončení měření se ozve zvukový signál a tak jednoduše zjistíte kdy uběhla správná doba změření teploty.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Smart (ovládání mobilem) Ne
  • Rychlost měření 60 s
  • Počet paměťových míst 1

Další vlastnosti

Značka: Microlife
Rozsah měření teploty: 32 - 42.9
? Smart: Ne
Voděodolný: Ano
Tepelný rozsah: 32-42,9
Přesnost: +/-0,1
Jednotka pro měř.teploty: ° C

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá

Funkce

Zvuková signalizace: Ano
Automatické vypnutí: Ano

Paměť

Funkce paměti: Ano

Další parametry

Měření teploty okolí: Ne
Měření teploty předmětů: Ne
Počet paměťových míst: 1
? Smart (ovládání mobilem): Ne
Určení teploměru: Univerzální
Typ teploměru: Kontaktní
Rychlost měření: 60 s
Ohebný konec: Ne

Ostatní

Kód produktu: MICROLIFE MT 3001, DIG. TEPLOMĚR

Všechny parametry

Recenze Microlife MT 3001

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Microlife MT 3001