Microlife BP 3AG1 + MT 3001

 • Výprodej −23 %

Tlakoměr, Umístění: Tlakoměr na paži, Detekce arytmie, Měření tepu, Funkce paměti, Diastolický krevní tlak, Systolický krevní tlak. Více info


Cena 688 Kč

Sleva 23 % z předcházející ceny: 888 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 7 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Praktický Microlife Tlakoměr BP 3AG1 se hodí pro všechny lidi , kteří upřednostňují jednoduché měření tlaku s vysokou přesností . Oscilometrická metoda měření pulsu a tlaku krve je vybavena zaznamenáním a upozorněním na srdeční arytmii . Potěší vás moderní , praktický design i ochrana přístroje a také dárek v podobě teploměru MT 3001 , který je také spolehlivý a přesný .

Microlife BP 3AG1 + MT 3001 set

 • Měření pulsu a tlaku krve
 • Oscilometrická metoda měření
 • IHB technologie – zaznamenává a upozorní na srdeční arytmii
 • Systém Fuzzy-Logic*
 • 30 pamětí
 • Moderní tvar, velký displej, ovládání jedním tlačítkem
 • Identifi kace chyb a poruch,
 • Automatické vypnutí přístroje
 • 4 alkalické baterie AA součástí přístroje
 • Možnost připojení na síť adaptérem

Tlakoměr BP 3AG1

Od společnosti Microlife je určen k oscilometrickému měření pulsu a tlaku krve. Je vybaven manžetou na rameno a kompresorem, v jehož rámci optimální natlakování zajišťuje systém Fuzzy-Logic. Revoluční IHB technologie zaznamenává a upozorní na srdeční arytmii. Až 30 pamětí umožňuje majiteli zaznamenávat dřívější měření a porovnávat vzájemně naměřené hodnoty.

Tlakoměr Microlife BP 3AG1 má moderně designovaný tvar a pro vaše pohodlné užívání velký praktický display. Lze ovládat pouze jedním tlačítkem. Bezpečnostním řešením je identifikace chyb a poruch i automatické vypnutí přístroje. Napájen může být 4 alkalickými bateriemi AA, které jsou součástí přístroje, nebo přiloženým síťovým adaptérem. 

U příležitosti 30. výročí založení společnosti Microlife je tento produkt v limitované edici prodáván spolu s dárkem v podobě

Teploměr MT 3001

Je klinicky testován a zaručuje snadné používání, spolehlivost a přesnost. 60-sekundové orální i rektální měření je opatřeno zvukovou signalizací o ukončení měření. Odchylku od přesnosti představuje jen 0,1 °C. Rozsah měření je od 32 do 43,9 °C. Je vybaven automatickým samotestem a vypnutím.

Bonus v podobě teploměru MT 3001 ještě zvyšuje atraktivitu již tak kvalitního tlakoměru Microlife BP 3AG1, který zaručuje velmi přesné výsledky a snadné praktické používání, a proto umožňuje snadnou kontrolu vašeho zdravotního stavu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Umístění Tlakoměr na paži
Funkce paměti Ano
Smart (ovládání mobilem) Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Microlife BP 3AG1 + MT 3001

0% Kvalita
Nehodnocené

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Radek

19. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Vynikajicí