Microlife BP 3AG1 + MT 3001


  Umístění: Tlakoměr na rameno, Funkce paměti: Ano, Smart (ovládání mobilem): Ne Více info


  Cena 999 Kč

  Přihlásit se / Registrovat se a získat 10 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  Top příslušenství

  Bežná cena
  Zdarma
  Věrnostní cena Zdarma

  Zobrazit všechno příslušenství

  Popis produktu

  Praktický Microlife Tlakoměr BP 3AG1 se hodí pro všechny lidi , kteří upřednostňují jednoduché měření tlaku s vysokou přesností . Oscilometrická metoda měření pulsu a tlaku krve je vybavena zaznamenáním a upozorněním na srdeční arytmii . Potěší vás moderní , praktický design i ochrana přístroje a také dárek v podobě teploměru MT 3001 , který je také spolehlivý a přesný .

  Microlife BP 3AG1 + MT 3001 set

  • Měření pulsu a tlaku krve
  • Oscilometrická metoda měření
  • IHB technologie – zaznamenává a upozorní na srdeční arytmii
  • Systém Fuzzy-Logic*
  • 30 pamětí
  • Moderní tvar, velký displej, ovládání jedním tlačítkem
  • Identifi kace chyb a poruch,
  • Automatické vypnutí přístroje
  • 4 alkalické baterie AA součástí přístroje
  • Možnost připojení na síť adaptérem

  Tlakoměr BP 3AG1

  Od společnosti Microlife je určen k oscilometrickému měření pulsu a tlaku krve. Je vybaven manžetou na rameno a kompresorem, v jehož rámci optimální natlakování zajišťuje systém Fuzzy-Logic. Revoluční IHB technologie zaznamenává a upozorní na srdeční arytmii. Až 30 pamětí umožňuje majiteli zaznamenávat dřívější měření a porovnávat vzájemně naměřené hodnoty.

  Tlakoměr Microlife BP 3AG1 má moderně designovaný tvar a pro vaše pohodlné užívání velký praktický display. Lze ovládat pouze jedním tlačítkem. Bezpečnostním řešením je identifikace chyb a poruch i automatické vypnutí přístroje. Napájen může být 4 alkalickými bateriemi AA, které jsou součástí přístroje, nebo přiloženým síťovým adaptérem. O kvalitě svědčí doba záruky až 3 roky.

  U příležitosti 30. výročí založení společnosti Microlife je tento produkt v limitované edici prodáván spolu s dárkem v podobě

  Teploměr MT 3001

  Je klinicky testován a zaručuje snadné používání, spolehlivost a přesnost. 60-sekundové orální i rektální měření je opatřeno zvukovou signalizací o ukončení měření. Odchylku od přesnosti představuje jen 0,1 °C. Rozsah měření je od 32 do 43,9 °C. Je vybaven automatickým samotestem a vypnutím.

  Bonus v podobě teploměru MT 3001 ještě zvyšuje atraktivitu již tak kvalitního tlakoměru Microlife BP 3AG1, který zaručuje velmi přesné výsledky a snadné praktické používání, a proto umožňuje snadnou kontrolu vašeho zdravotního stavu.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Umístění Tlakoměr na rameno
  Funkce paměti Ano
  Smart (ovládání mobilem) Ne

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Microlife BP 3AG1 + MT 3001

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno