Micro Machines PC hra

Hra Micro Machines, určená pro PC, zaujme nadšence rychlých aut a týmových hráčů. Vychutnejte si vylepšené hráčské rozhraní i herní režimy, které vás vtáhnou do hry. Online zapojení může využít až 12 hráčů. Čtyři hráči mohou být současně na stejné obrazovce a v různých prostředích. Výběr z módu "Capture the Flag" nebo "King of the Hill". Závoďte a soupeřte s ostatními a chraňte svůj tým. Každé z aut disponuje jedinečnými schopnostmi a arzenálem zbraní, které vám pomohou zvítězit. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 30 %

Popis produktu

Ještě lepší

Hra Micro Machines přichází s mnoha vylepšeními, které určitě oceníte. Pokud patříte k hráčům, kteří rádi hrají ve skupinách či týmech tato hra vám dává možnost zapojit do online hry až 12 hráčů. Čtyři hráči mohou dokonce hrát na stejné obrazovce a přitom být stále ve svém herním prostředí. Zapojte své přátele do hry a vychutnejte si skvělou zábavu.

Vozový park a režimy

Ve hře se objevují oblíbené "angličáky". 12 aut s jedinečnými schopnostmi se postará o vzrušující okamžiky. Vyzkoušejte si rychlost auu a prohánějte se s nimi po stole nebo trávě. Vyzkoušejte si rychlost aut a prohánějte se s nimi po stole nebo trávě. Na výběr máte herní režim Race, Elimination nebo Battle Mode, které prověří vaše schopnosti a postřehy při ničení soupeřů. Týmovou spolupráci vyžadují módy King of the Hill nebo Capture the flag. Spojte se a společnými silami překonejte soupeřů.

Zábava pro každého

S touto hrou se zabaví celá vaše rodina. Závoďte spolu s ostatními a chraňte se před útoky nepřátel. Hra Micro Machines je určena pro hráče všech věkových kategorií. Její ovládání tak zvládnete s přehledem. Nechte se vtáhnout do hry a spolu s vašimi kamarády zažijete skvělou zábavu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium DVD
  • Platforma PC
  • Typ hry Závodní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Codemasters
Médium: DVD
Platforma: PC
Typ hry: Závodní
Věkové omezení: 7+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 120 g
Hloubka: 14 mm

Obsah balení

Obsah balení: PC hra Micro Machines

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 4020628818043

Všechny parametry

Recenze Micro Machines PC hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Micro Machines PC hra