Metro Exodus PS4 hra

1 699 Kč ? Ušetříte 50 % 849 Kč

Nákupem získáte 8,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Pokračování úspěšné série FPS her na motivy spisovatele Dmitryje Glukhovského, která se odehrává v postapokalyptické Moskvě. Doposud se příběh odehrával většinu času v podzemí moskevského metra, nyní se však hlavní hrdina Arťom dostane i mimo tunely metra. Během hraní si užijete i otevřený prostor, projdete si veškeré roční období včetně arktické zimy. Hra zaujme i skvěle zpracovanou grafikou, která vás ještě více vtáhne do boje se zmutovanými příšerami. Hra je určena pro PS4. Zobrazit celý popis

  • Sleva 50 %

Popis produktu

Nové prostředí a nová výzbroj

Příběh hry se bude odehrávat převážně na povrchu, kde se budou objevovat noví mutanti, proti kterým budete potřebovat i odpovídající zbraně. Mezi novými zbraněmi na vás bude čekat sniperka Valve anebo kuše. Arťom bude putovat na východ od Moskvy parní lokomitoivou Aurora se starými známými z předchozích dílů. Nebude chybět Anna, Stepan a plukovník Miller.

Skvělé grafické zpracování

Aby byl herní požitek opravdu dokonalý a vtáhl vás pořádně do děje dal si vývojářský tým záležet i na grafické stránce hry, která je ohromující. Hra se také vyznačuje otevřený světem s nelineárním průběhem levelů, takže si můžete užívat svobodu a prozkoumávat nebezpečný prostor během celého roku. Ve hře jsou tak přítomna všechna roční období. 

Několik konců

Hra vyniká také svou znovuhratelností. Vaše činy a rozhodnutí budou mít vliv na osudy spřátelených postav a také na samotný konec hry. Toto vám umožňuje si zahrát hru několikrát a zjistit tak, jak se bude příběh vyvíjet, pokud budete volit jiná rozhodnutí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace česká

Další vlastnosti

Značka: Deep silver
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: česká

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 136 mm
Výška: 171 mm
Hmotnost: 120 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: PS4 METRO EX

Všechny parametry

Recenze Metro Exodus PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Metro Exodus PS4 hra