Media Shop Star Shower Motion

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Star Shower laserová lampa je celosvětová novinka v oblasti světelné dekorace. S tímto geniálním světelným laserovým systémem za jedinou sekundu rozzáříte tisíce hvězd nejen uvnitř vašeho bytu, ale i venku. Ideální je na Vánoce, ale také na rodinné nebo narozeninové oslavy, a to v každém ročním období.
 
Můžete odpočívat na balkoně, terase nebo vychutnávat krásu světelných efektů Star Shower s rodinou a přáteli na zahradě. Vytvořte pro sebe a své děti nádherný svět fantazie. Stačí jediný konektor, aby váš domov zazářil tisíci drobných světýlek.
 
Star Shower Motion s více než 6000 zářivými hvězdami promění váš domov na překrásný pohádkový svět. Stiskem jediného tlačítka hvězdy ožijí a Star Shower Motion působí jako výbuch pohybujících se světelných efektů. Celá zahrada, celý dům od základů až po střechu bude zářit úžasnými světelnými efekty.
 
Umístěte Star Shower Motion pohodlně do zahrady nebo na vhodné místo ve vašem bytě a stisknutím knoflíku spusťte velkolepé pohybující se světelné efekty. Tichý a silný motor uvede do pohybu světelnou spektrální přepážku a vy se během vteřiny ocitnete v jiné galaxii.
 
Stisknutím knoflíku si můžete vybrat z tisíců různých vzorů. Pokud se vám v režimu pohybu zalíbí určitý vzor, ​​stačí stisknout tlačítko a efekt se zafixuje. Pak znovu po stisknutí knoflíku se překrásné světelné efekty Star Shower Motion budou znovu pohybovat.
 
Během chvíle můžete váš domov pokrýt tisíci zářících hvězd. Už nebudete muset namáhavě zdobit a věšet světelné řetězy.

Můžete si vybrat mezi klasickým a pohyblivým režimem se zeleným nebo červeno - zeleným zbarvením.

Star Shower Motion je robustní a odolný vůči dešti, sněhu a slunečnímu záření.

Star Shower Motion má zabudovaný světelný senzor. Za soumraku se Star Shower Motion automaticky zapne a při úsvitu se automaticky vypne.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Media shop

Ostatní

Kód produktu: STAR SHOWER MOTION

Recenze Media Shop Star Shower Motion

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 17.12.2016

Splnilo očekávání, moc hezké :-)

Příslušenství k Media Shop Star Shower Motion