Medel Expert sada na manikúru/pedikúru

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Sada na manikúru a pedikúru Medel Expert pro komplexní péči o nehty a pokožku rukou a nohou. Je ideálním řešením pro odstraňování suché, ztvrdlé kůže, kuřích ok a puchýřů.

Sada na manikúru a pedikúru Medel Expert

  • Komplexní péče o nehty a pokožku rukou a nohou
  • Odstraňuje ztvrdlou kůži a kuří oka
  • Hroty s vytvarovanými hlavicemi
  • LED osvětlení
  • Leštič
  • Lze nastavit směr a rychlost otáčení hrotů
  • Počet hlavic: 6

Domácí manikúra a pedikúra

S dokonalým vybavením zvládnete i v domácích podmínkách dobře provedenou manikúru nebo pedikúru. Sada Medel Expert vám k takové péči poskytne dostatek možností. Frézka je vybavena hroty s různými tvarovými hlavami a také leštičem, který pomáhá k dosažení vysokého lesku nehtu. Příjemnou vychytávkou pak je možnost nastavení směru a rychlosti otáčení hrotu, z velmi pomalého na velmi rychlý.

Jedinečná výbava

Pro každý krok během manikúry a pedikúry můžete použít jiný hrot. Ten největší řezný hrot (A), safírový kužel, je válcový a používá se k ošetření nehtů, ale také k odstraňování ztvrdlé kůže z nehtové oblasti a paty. Druhý plstěný hrot (B) ve tvaru kužele představuje doplněk, který zajišťuje dokonalou hladkost a lesk nehtu – leštění. Plochý hrot ve tvaru disku (C) je navržen tak, aby se předešlo riziku prořezání příliš velkého množství povrchu nehtu nebo poškození jiné části ruky. Uvnitř disku se nachází část, která se otáčí. Venkovní část špičky zůstává stabilní. Špička ve tvaru válce (D) slouží k odstraňování zbytků laku, tvrdé kůže a k broušení. Zbavit se zarostlých nehtů pomůže špička (E) a kulatá safírová malá hlava (F) je ideální pro odstranění jemné kůžičky kolem nehtu.

Funkčnost

K přesnosti během ošetření a lepší viditelnosti slouží LED světlo, které je integrováno v přístroji. Je umístěno nad rotujícím hrotem ve frézce. Ta svítí během celého ošetření. Světlo zaručuje lepší viditelnost povrchu nehtů, měkkých a tvrdých kůží. Během ošetření můžete měnit rychlost přístroje přepínáním. Díky těmto možnostem se léčba stává příjemnější, dá se udělat rychleji a s požadovaným efektem. Otáčení špiček může probíhat ve dvou směrech, vpravo i vlevo. Rychlost otáčení lze nastavit velmi pomalu a zvýšit s potřebou nastavení až do extrémně rychlého otáčení. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet nástavců 6
Adaptér Ano
UV světlo Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Medel Expert sada na manikúru/pedikúru

100% Kvalita
Vynikajicí

80% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Miroslav

10. 2. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Výborná


  • Praktičnost a tichý chod