Medel Dermo Peel mikrodermabraze


Mikrodermabraze, Typ pleti: všechny typy pleti, Peeling, Provozní doba: 40 min., Hmotnost: 130 g. Více info


Cena 1 099 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 11 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Přístroj na mikrodermabrazi obličeje Medel Dermo Peel umožňuje velmi přesné ošetření pokožky i v obtížně přístupných oblastech obličeje, jako je například nos. Mikrodermabraze se doporučuje provádět 1× týdně.

Přístroj pro mikrodermabrazi obličeje Medel Dermo Peel 

  • Péče o obličej a pokožku
  • Ošetření: 1× týdně
  • Doba ošetření: 5 minut
  • Nástavce: 3 různé typy

Efektivní péče o obličej a pokožku

Ať je to jak chce, s postupujícím věkem pleť vyžaduje stále preciznější péči. K dokonalému ošetření napomáhá přístroj Medel Dermo Peel, který se moderním a efektivním způsobem postará o mladší vzhled vaší pokožky. To umožňují nástavce Medel Dermo Peel, které jsou navrženy tak, aby poskytly velmi přesné ošetření na větší ploše, ale i v hůře přístupných partiích obličeje. Nástavce jsou pokryty safírovými pilinami, díky čemuž je eliminováno riziko kožních alergií. Vybírat můžete nástavec s malým kroužkem, který je určen pro místa, jako jsou ohyby kůže a místa, kde má být masáž zvlášť přesná. Nástavec s velkým kroužkem se používá na větších plochách, například tváři nebo čele. Dále máte k dispozici koncovku s velkým kroužkem a se silnějším zrnem pro intenzivní odlupování a masáž v místech se speciální potřebou ošetření.

Jak správně pracovat přístrojem

Na obrázcích vidíte směr, jakým je třeba provádět ošetření:

  1. Oblast očí: pohybujte přístrojem ven směrem k vlasové linii. Stejný pohyb opakujte na levé a pravé straně.
  2. Nos: pohybujte přístrojem shora podél nosu. Opakujte i pro levou a pravou stranu.
  3. Tváře: pohybujte přístrojem po tvářích směrem ven.
  4. Kolem úst: pohybujte přístrojem ze středu horního rtu směrem ven. Ujistěte se, že se nedotýkáte úst. Vakuová masáž pomocí kroužků se safírovými pilinami umožňuje odlupování a obnovu vnější vrstvy epidermis. Mikrodermabraze stimuluje pokožku k produkci kolagenu, čímž zvyšuje napětí pokožky, která vypadá zdravější a mladší. Buňky stimulované k obnově jsou bez komedonů.

Co je třeba vědět o mikrodermabrazi

Mikrodermabraze je možná při různých stupních: při 1 stupni (jemná) při 2 stupni (intenzivní) kontrolka indikuje intenzitu, s níž zařízení pracuje. Přístroj slouží k revitalizujícímu odlupování (jemně odstraňuje přebytečnou epidermu) a aktivaci vakuové masáže (zlepšuje krevní oběh a stimuluje obnovu buněk). Mikrodermabrazi se doporučuje provádět 1× týdně. Doba 1 domácí léčby je asi 5 minut. Oblasti: čelo, oblast očí, obličeje, nos, oblast úst. Den před ošetřením nechoďte do sauny, solária ani se neopalujte - pokožka nebude vysušená. Po ukončení mikrodermabraze pomocí safírových špiček může být pokožka na tváři mírně podrážděná, což brzy odezní. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vodotěsný Ne
Peeling Ano
Lifting Ne
Typ pleti všechny typy pleti

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Medel Dermo Peel mikrodermabraze

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi