Maxcom MM715BB černý s SOS náramkem

Mobilní telefon Maxcom MM715BB v černé barvě s náramkovým SOS tlačítkem je vhodný pro seniory. Disponuje barevným 1,8'' displejem s rozlišením 128 x 160 pixelů, velkými tlačítky pro lepší ovládání, SOS a ICE tlačítkem. Samozřejmostí je rychlá volba až pro 7 čísel, hlasitý odposlech, FM rádio, kalendář, audio/video přehrávač či baterka. Při telefonování oceníte i funkci mluvení čísel při vytáčení. Podporuje Bluetooth i paměťové karty microSD o velikosti až 4 GB. Do telefonního seznamu se vejde až 300 kontaktů. Využijete i 0,3 Mpx zadní fotoaparát. Baterie s kapacitou 800 mAh umožní nepřetržitě telefonovat až 7 hodin, v pohotovostním režimu vydrží až 220 hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přivolání pomoci

Telefon je díky jeho funkcím vhodný zejména pro seniory. Funkce, kterými je Maxcom MM715 vybaven, se postarají o to, abyste si v případě nouze dokázali co nejrychleji přivolat pomoc. Z toho důvodu je telefon vybaven vodotěsným bezdrátovým SOS tlačítkem, které si díky jeho náramkovému provedení oblíbíte a jednoduše si ho nasadíte na ruku. Kromě toho najdete na klávesnici i I.C.E tlačítko. Stisknutím a podržením tohoto tlačítka se zobrazí kontakty, kterým můžete volat v případě nehody, a informace o uživateli. Telefon má na zadní straně i SOS tlačítko. 

Praktické funkce

Ve výbavě mobilního telefonu se nacházejí praktické funkce, které využijete ve volných chvílích. Při plánování si vepíšete blížící se události do kalendáře, při počítání zase využijete kalkulačku. Nechybí budík či audio a video přehrávač. Při cestování si můžete poslouchat oblíbenou hudbu nebo FM rádio. Nechybí ani praktická baterka. Až 300 telefonických kontaktů se vejde do vnitřní paměti telefonu. Při vytáčení čísel oceníte i funkci mluvení čísel při jejich vytáčení, díky čemuž budete mít jistotu, že jste zadali správné číslo.


Bluetooth a fotoaparát

Na zadní straně je umístěn fotoaparát s rozlišením 0,3 Mpx. Jako úložiště pro vaše fotografie poslouží paměťová karta microSD s kapacitou až 4 GB. K posílání souborů mezi zařízeními vám poslouží bezdrátová technologie Bluetooth. Telefon můžete využívat během celého dne. O stálý přísun energie se totiž stará 800 mAh baterie. Na jedno nabití vydrží v pohotovosti režimu až 220 hodin, při telefonátech až 7 hodin.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Úhlopříčka 1,8 "
  • 3G Ne
  • Rozlišení displeje (px) 160x128
  • Typ telefonu Klasický

Další vlastnosti

Značka: Maxcom
Voděodolný: Ne

Display/Grafika

? Úhlopříčka: 1,8 "
? Rozlišení displeje (px): 160x128

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 15 mm
Výška: 115 mm
Délka: 51 mm
Hmotnost: 82 g

Funkce

? GPS: Ne

Obsah balení

Obsah balení: Sluchátka

Mobilní sítě

? 3G: Ne
? Podpora Dual SIM: Ne
? Typ SIM karty: mini sim

Paměť

? Slot pro paměťovou kartu: Ano
Kompat.paměť.karty: micro SD

Baterie

Kapacita baterie: 800 mAh

Fotoaparát

Rozlišení hl.fotoaparátu: 0,3 Mpx

Rádio

FM rádio: Ano

Vzhled

Typ telefonu: Klasický
? Telefon pro starší: Ano

Ostatní

Kód produktu: MM715BB

Všechny parametry

Recenze Maxcom MM715BB černý s SOS náramkem

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Maxcom MM715BB černý s SOS náramkem