Master Detective Archives: Rain Code

Popis produktu

Vyřešte nevyřešené záhady společně s detektivy s nadpřirozenými schopnostmi. Yuma a Shinigami, kteří patří ke Světové organizaci detektivů, jsou odhodláni shromáždit všechna potřebná fakta, navštívit místa činu a zabránit společnosti Amaterasu Corporation v šíření jejího vlivu.

Master Detective Archivy: Rain Code

Zkušení detektivové Yuma a Shinigami patří do Světové organizace detektivů, skupiny, která řeší nejrůznější případy. Každý z nich má nadpřirozenou schopnost známou jako forenzní síla. Díky těmto schopnostem můžete shromažďovat fakta a důkazy, které by normální detektiv neměl šanci najít. Díky schopnosti převleku umíte napodobovat lidská těla a hlasy. Rozpoznávání vám zase pomůže u svědků na místech činu. Za správných podmínek lze tyto schopnosti sdílet s Yumou. Zvykněte si na ně, určitě je oceníte při řešení případů.

Tajemná společnost

Společnost Amaterasu Corporation ovládá Kanai Ward. Ten považuje Světovou organizaci detektivů za svého nepřítele. Korporace je spojena s nevyřešenými případy a využívá svého obrovského vlivu k tomu, aby si vymýšlela nebo zatajovala fakta ve chvílích, kdy se jí to hodí. Ze všeho nejvíce usilují o jediné - aby pravda nevyšla najevo.

Zapleteno do záhad

V průběhu vyšetřování je odhalena nová oblast vedoucí k pravdě - Tajemný labyrint. Uvnitř něj čekají různé výzvy a nástrahy. Prozkoumejte samotné jádro případu prostřednictvím tajemného labyrintu, který se navíc neustále mění. V odhalení pravdy vám budou bránit temné postavy. Jste však na cestě k vyřešení utajovaných případů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Game card
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Adventury
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Master Detective Archives: Rain Code

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi