Marvo SG-265P 2.0


PC reproduktor, Typ soustavy: 2.0, Frekvence od: 150 Hz, Frekvence do: 20000 Hz, Celkový výkon: 6 W, Bezdrátové: Ne, Bluetooth: Ne, 3,5 mm jack, USB-A, Povrch: matný, černá. Více info


Cena 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Herní reproduktory Marvel SG-265P v černé barvě se postarají o dokonalou reprodukci zvuku. S výkonem 2× 3 W, frekvencí od 150 Hz do 20 000 Hz a citlivostí 85 dB poskytnou ten nejlepší herní zážitek. Připojit je můžete prostřednictvím 3,5mm jack konektoru a USB napájení. Reproduktory disponují i ​​RGB podsvícením, které můžete zapnout stisknutím dotykového tlačítka na vrchní straně reproduktoru. Snadno dostupný knoflík pro ovládání hlasitosti nesmí chybět. Jsou vybaveny i jack portem pro připojení sluchátek. Kvalitně propracované reproduktory s robustní a odolnou konstrukcí budou s vámi během každé hry.

Kompaktní výkon

Tyto malé a kompaktní reproduktory přinesou do vašeho života mnohem více kvalitní hudby, než je u těchto herních reproduktorů známé. 2,5palcové měniče poskytují detailní a čistý zvuk, díky kterému si užijete každou chaotickou akci. Reproduktory Marvel SG-265P také nabízejí klasickou regulaci hlasitosti přímo na reproduktoru.

Kvalitní provedení

Elegantní design s nádechem futurismu vynikne při každém moderním PC. Efekt jasného barevného podsvícení pozitivně přidá na atmosféře místnosti i celkovém vzhledu vašeho herního setu. Snadno jej můžete zapnout i vypnout krátkým stisknutím dotykového tlačítka na vrchní straně reproduktoru. Pokud tlačítko podržíte déle, budete schopni si nastavit intenzitu podsvícení podle svých představ. Reproduktory jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Vlastnosti

  • Výkon: 2× 3 W
  • Velikost měniče: 2× 2,5 palce
  • Frekvenční rozsah: 150 Hz - 20 kHz
  • Konektory: 3,5mm jack, USB
  • Délka kabelu: 1,2 m

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 6 W
Bezdrátové Ne
Typ soustavy 2.0
Aktivní Ano
Výkon soustavy minimálně 6 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marvo SG-265P 2.0

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi