Popis produktu

Akční adventurní hra Marvel's Avengers je na platformu Xbox One. Z pohledu třetí osoby zažijete superhrdinský svět známých komiksových postav, jako Iron Man, Captain America, Thor, Hulk či Black Widow. Hra zahrnuje prvky původního filmového příběhu Avengers, které kombinují několik vylepšení - získávání schopností, bojových taktik, obleků a jiné. Nečekaná událost opět spojí síly superhrdinů dohromady a jejich úkolem bude jediné - zachránit svět před nebezpečnou organizací Advanced Idea Mechanics. Vybrat si můžete mezi režimem pro jednoho hráče, ale i týmovou online hru pro 4 hráče. Hra je vhodná od 16 let a má českou lokalizaci. Na online hraní je třeba mít předplatné služby Xbox Live Gold.

 

Superhrdinové opět spojí své síly

Hra Marvel's Avengers je plná akce a neustálého dobrodružství. Svět známých postav z komiksového světa bude čelit další nelehké situaci. Nadějí na záchranu je opět spojit síly superhrdinů. Mladá Kamala Khan odhalí tajné plány organizace Advanced Idea Mechanics. Rozhodne se proto povolat původní Avengers do boje o záchranu světa.

Vyberte si herní režim

Základnou superhrdinů bude Helicarrier. Tam si budete moci vybrat režim pro jednoho hráče (Hero Missions), ale i kombinaci s režimem pro více hráčů (Warzone Missions). Při zvoleném online režimu můžete vytvořit tým až ze 4 superhrdinů a společně bojovat za záchranu daného regionu.

Hrajte a získávejte

Po splnění misí budete získávat několik bonusů a vylepšení pro vaše postavy. Zlepšujte jejich bojové taktiky, odemkněte nové schopnosti, dejte jim nový vzhled pomocí různých obleků a získávejte další postavy Avengers, mezi které patří Iron Man, Captain America, Thor, Hulk a Black Widow.

Recenze na hru Marvel's Avengers

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One
Typ hry Akční
Věkové omezení 16+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marvel's Avengers Xbox One hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno