Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition - PS5 hra

  • Doprava zdarma
  • Výprodej −40 %
  • Akce

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 5, Typ hry: Akční, Lokalizace: česká,


Cena 1 199 Kč

Sleva 40 % z ceny doporučené výrobcem: 1 999 Kč Zobraziť nápovědu

11,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky


Kupte ve výhodném setu
ušetříte až 399 Kč

Zobrazit sety (2)

Kupte ve výhodném setu

Popis produktu

Akční adventura Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition pro herní konzoli PlayStation 5 disponuje anglickou lokalizací. Ve hře nahradí známého Petra Parkera nový hrdina Miles Morales, který bude mít odlišné superschopnosti. Děj hry se odehrává ve městě New York. Ve hře se můžete připravit na realističtější přesuny mezi budovami a nelítostné nepřátele. Ultimate Edition obsahuje hru Marvel 's Spider-Man: Miles Morales, hru Marvel' s Spider-Man: Remastered a balíček rozšíření The City That Never Sleeps.

Vzestup Milese Moralese

Miles Morales objevuje své nové explozivní síly, které ho odlišují od jeho mentora, Petera Parkera. Dokáže ovládat jedinečné bioelektrické útoky, venomšlehy a disponuje maskovací sílou, velkolepou akrobacií, metáním pavučin a dalšími jinými schopnostmi.

Válka o moc

Během zuřící kruté války o kontrolu nad městem New York, mezi energetickou společností a špičkově technologicky vybavenou zločineckou armádou, se Miles Morales ocitne v rámci svého nového domova uprostřed této bitvy a zjišťuje cenu, kterou je třeba zaplatit za hrdinsví a co vše je ochoten obětovat pro vyšší dobro.

Nový domov

Prozkoumejte zasněžené ulice v rušné čtvrti New Yorku a spolu s Milesem najděte pocit sounáležitosti. V době rozostřených hranic mezi jeho osobním životem a bojem proti kriminálníkům spolu zjistíte, komu můžete skutečně důvěřovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 5
Typ hry Akční
Lokalizace česká

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition - PS5 hra

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno