Marshall Woburn II BT černý


Bezdrátový reproduktor, Barva černá, 1 × reproduktor, RMS výkon: 130 W, Bluetooth, AUX vstup, Certifikace nemá. Více info


Cena 9 139 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 91 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designový Bluetooth reproduktor Marshall Woburn II BT v černém provedení vás ohromí svým elegantním designem s ikonickým vyobrazením značky na přední straně, díky čemuž se stane výrazným prvkem vaší domácnosti. Navzdory svým kompaktním rozměrům bude produkovat kvalitní a vyvážený zvuk s celkovým výkonem 130 W, který bude plynout ze dvou výškových tweeterů a duálních subwooferů (2× 15 W + 2× 50 W). O konektivitu se postará Bluetooth 5.0, ale můžete použít i 3,5mm AUX-In vstup pro připojení externího přehrávače či RCA vstup. Svou oblíbenou hudbu doladíte prostřednictvím ovládacích prvků umístěných na vrchní části zařízení či přes aplikaci Marshall Bluetooth.

Marshall Woburn II

Woburn II zvládá přehrávat vysoké tóny čistě a jasně, nízké tóny zvládne s lehkostí a má jasný, realistický střední rozsah. Dva 1" výškové reproduktory a dvojité 5,25" subwoofery jsou individuálně napájeny zesilovači třídy D s celkovým výkonem 130 W. Dřevěná konstrukce skříňky pomáhá přirozenému zvuku a bassreflex systém obsahuje port pro zvýšení efektivity při nízkých frekvencích.

Bezdrátové připojení

Technologie Bluetooth 5.0 a aptX poskytuje bezztrátový bezdrátový zvuk s dosahem až 10 metrů. Použijte svůj chytrý telefon, tablet nebo počítač s podporou Bluetooth pro přenos hudby přímo do reproduktoru bez potřeby kabelů.

Ikonický design

Klasické detaily Marshall, jako je texturovaná vinylová krytina či ikonické logo, zdobí robustní dřevěný rám tohoto reproduktoru. Na přední straně se nachází mosazná deska s vyrytým datem založení v roce 1962. Budete chtít s hrdostí vystavit tento reproduktor v jakékoli místnosti.

Zvyšte zvuk

Jemně dolaďte svoji hudbu tak, aby splňovala vaše požadavky. Stačí použít aplikaci Marshall Bluetooth nebo analogové ovládací prvky nacházející se na horním panelu reproduktoru, abyste zdokonalili zvuk podle místnosti, ve které se nacházíte.

Možnosti připojení

Existuje několik způsobů připojení, jak jen Bluetooth 5.0. Zapojte jej do RCA vstupu nebo 3,5mm AUX-In vstupu pro analogový zážitek z poslechu.

Multi-host

Tento reproduktor je vybaven funkcí Multi-host, takže můžete snadno připojit a přepínat mezi dvěma Bluetooth zařízeními.

Marshall aplikace

Kromě ovladačů na vrchu zařízení můžete použít aplikaci Marshall Bluetooth pro přizpůsobení zážitku z poslechu. Aplikace slouží k přepínání mezi předvolbami EQ či nastavení stereofonního nebo okolního režimu. Můžete ní reproduktor vzbudit nebo jej přepnout do pohotovostního režimu během několika sekund.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 30-20000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 130 W
NFC Ne
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marshall Woburn II BT černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi