Marshall Stanmore II BT černý

Bezdrátový reproduktor, Barva černá, 1 × reproduktor, RMS výkon: 80 W, Bluetooth, AUX vstup, Certifikace nemá. Více info


Cena 6 489 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 65 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Designový Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II BT v černém provedení vás ohromí svým elegantním designem s ikonickým vyobrazením značky na přední straně, díky čemuž se stane výrazným prvkem vaší domácnosti. Navzdory svým kompaktním rozměrům bude produkovat kvalitní a vyvážený zvuk s celkovým výkonem 80 W, který bude plynout ze dvou výškových tweeterů a jednoho subwooferu (2× 15 W + 50 W). O konektivitu se postará Bluetooth 5.0, ale můžete použít i 3,5mm AUX-IN vstup pro připojení externího přehrávače či RCA vstup. Svou oblíbenou hudbu doladíte prostřednictvím ovládacích prvků umístěných na vrchní části zařízení či přes aplikaci Marshall Bluetooth.

Stanmore II Bluetooth

Klasické detaily Marshall reproduktoru, jako například texturovaná vinylová krytina či ikonické logo, zdobí robustní rám Stanmore II. Mosaznou desku zdobí rok založení této ikonické značky - 1962 - která poukazuje na více než 50leté fungování.

Velký zvuk

Stanmore II je nejuniverzálnější reproduktor v řadě Marshall a je ideální pro každou místnost - velkou nebo malou. Je vyroben s pokročilými komponentami vytváří čistý a precizní zvuk dokonce i na nejvyšších úrovních.

Bezdrátové připojení

Technologie Bluetooth 5.0 a aptX poskytuje bezztrátový bezdrátový přenos zvuku s dosahem 10 metrů. Použijte svůj chytrý telefon, tablet nebo počítač s podporou Bluetooth pro přenos hudby přímo do reproduktoru bez potřeby kabelů.

Ikonický design

Klasické detaily Marshall, jako je texturovaná vinylová krytina či ikonické logo zdobí robustní dřevěný rám tohoto reproduktoru. Na přední desce se nachází mosazná deska s rokem založení 1962. Tento reproduktor budete chtít hrdě ukazovat v jakékoli místnosti.

Ovládejte zvuk

Jemně dolaďte svoji hudbu tak, aby splňovala vaše požadavky. Stačí použít aplikaci Marshall Bluetooth nebo analogové ovládací prvky na horním panelu reproduktoru, abyste zdokonalili svůj zvuk podle místnosti, ve které se nacházíte.

Možnosti připojení

Existuje více způsobů připojení než jen Bluetooth 5.0. Zapojte reproduktor přes 3,5mm vstup pro analogový zážitek z poslechu nebo využijte RCA vstup.

Multi-host

Tento reproduktor je vybaven funkcí Multi-host, takže můžete snadno připojit a přepínat mezi dvěma zařízeními Bluetooth. Nyní se můžete se svými přáteli střídat a hrát to, co chcete slyšet.

Marshall aplikace

Kromě analogových ovladačů můžete použít aplikaci Marshall Bluetooth pro přizpůsobení zážitku z poslechu nebo ovládání hudby, kterou posloucháte.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 50–20000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 80 W
NFC Ne
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marshall Stanmore II BT černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi