Marshall Monitor II ANC černá

  • Sleva 25 %
  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Doprava zdarma

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, 3,5 mm, Styl nošení: náhlavní,


Cena 5 689 Kč

Sleva 25 % z původní cena: 7 590 Kč Zobraziť nápovědu

568,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Designová bezdrátová sluchátka na uši Marshall Monitor II ANC v černé barvě poskytují vysoce výkonný zvuk a zůstávají věrné kvalitní reprodukci hudby se skvělou úrovní basů. Specifikem je funkce ANC pro aktivní potlačení hluku a 40mm, speciálně nastavené dynamické měniče, které produkují výjimečný zvukový signál. Tento model disponuje bezdrátovou technologií Bluetooth v 5.0 a integrovanou baterií, která na jedno nabití dokáže hrát až 30 hodin se zapnutou funkcí ANC (při jejím vypnutí až 45 hodin). Jejich součástí je ovládací knoflík (přehrávání hudby a nastavení hlasitosti), tlačítko ANC a tlačítko M (umožňující přepínat mezi předvolbami ekvalizéru a přistupovat k hlasovému asistentovi).

Marshall Monitor II ANC

Sluchátka jsou moderní a poskytují vysoce výkonný zvuk, díky kterému si naplno užijete své oblíbené playlisty. Pokročilá technologie k potlačení hluku blokuje šum a umožní vám soustředit se na to, na čem nejvíce záleží - na hudbu. Jsou navržena pro celodenní zážitek z poslechu, ale pyšní se i 30 hodinami bezdrátového přehrávání s aktivním potlačením šumu a až 45 hodinami bez, což znamená, že vám nikdy neunikne žádný tón.

Aktivní potlačení hluku

Tento model využívá pokročilou technologii aktivního potlačení hluku, která nepřetržitě měří okolní hluk a blokuje šum, který nechcete slyšet. Nyní se můžete zaměřit na to, na čem nejvíce záleží - na hudbu.

Ikonický zvuk

Sluchátka poskytují vysoce výkonný zvuk, který vás zcela pohltí. Jsou vybavena vyladěnými 40mm dynamickými ovladači, které produkují vynikající zvukový signál, který je typický pro značku Marshall.

Praktické vlastnosti

  • Až 30 hodin bezdrátového přehrávání - Sluchátka poskytnou až 30 hodin bezdrátového přehrávání s aktivním potlačením hluku.

  • Ergonomická konstrukce - Sluchátka se vyznačují ergonomickou konstrukcí, která poskytne komfortní celodenní zážitek z poslechu, ale zároveň se drží klasického vzhledu Marshall.

  • Hlasový pomocník - Vychutnejte si zábavu, zůstaňte v kontaktu s přáteli, získejte informace a spravujte svůj den - to vše bez toho, abyste se na mobil podívali. Po nastavení je váš asistent připraven pomoci pouhým stisknutím tlačítka M na sluchátkách.

Skládací design

Sluchátka disponují skládacím designem, díky kterému se stanou skvělým společníkem na vašich cestách. Díky kompaktní velikosti a skládacímu designu jsou vhodná pro uložení do tašky či kabelky.

Ovládací tlačítka

  • Ovládací knoflík - Přehrávejte a zastavte hudbu či upravte hlasitost pomocí ovládacího tlačítka.

  • Tlačítko ANC - Přepínání mezi aktivním potlačením hluku, režimem monitorování nebo vypnutím aktivního potlačení hluku.

  • Tlačítko M - Multifunkční tlačítko M vám umožní přepínat mezi třemi předvolbami ekvalizéru nebo alternativně přistupovat k hlasovému asistentovi.

Cestovní sada

Vyrobena byla pro krátké i dlouhé cesty - součástí balení je nabíjecí kabel USB-C, odnímatelný 3,5mm audio kabel a pytlík pro přenášení.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth, 3,5 mm
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marshall Monitor II ANC černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno