Marshall Major II Android (černá)

Citlivost sluchátek: 99 dB, Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 99 db, Impedance: 64 OHM, Rozhraní: 3,5 mm, Styl nošení: náhlavní, Ovládání hlasitosti: Ne, Aktivní tlumení hluku: Ne, Odnímateľný kábel: Ano, Délka kabelu: 1.2 m Více info

Popis produktu

Stylová sluchátka Marshall Major II Black Android přichází v druhé sérii s vylepšeným zvukem a designem šikovných sluchátek, které padnou každému uživateli. Sluchátka Marshall Major II Black Android Vám nabídnou nový rozměr hudby díky vylepšeným schopnostem druhé řady sluchátek Marshall Major. Sluchátka obsahují také odnímatelný konektor s mikrofonem a dálkovým ovladačem, který je vybaven L - plug koncem, díky kterému je zajištěna větší odolnost. Duální 3,5mm konektory vám umožní vybrat si, na které straně sluchátek chcete mít kabel. Ovládání je umístěno na kabelu kvůli usnadnění ovládání sluchátek. Mikrofon také umožňuje kromě přehrávání i přijímání hovorů.

Vlastnosti Marshall Major II Android

Druhá série impozantních sluchátek Major přichází s několika vylepšeními. Vylepšený zvuk, vzhled i trvanlivost, tak i ergonomie. Nové měnice přinášejí hlubší basy, detailnější výšky a vymazlené středy a celkově nižší zkreslení. Konstrukce oblouku je více zaoblená, pro konfortní nošení a povrchová úprava ze zvláště odolného vinylu je činí velice odolné. To vše v klasickém stylu sluchátek Marshall Major.

Měkké polstrování

Bez ohledu na to, jak tvrdá je hudba, budou tyto extra měkké polštáře lehce spočívat na vašich uší.

Připojení

Kabel s mikrofonem a dálkovým ovladačem je zcela odnímatelný, takže se můžete rozhodnout, na které straně ho chcete raději nosit. Přes prázdný 3,5mm konektor se můžete podělit o svou hudbu s někým jiným.

Propracovaná konstrukce

Pokud si náhodou budete chtít sluchátka sundat pryč z hlavy, jsou skládací pro snadné skladování a přepravu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Citlivost sluchátek 99 dB
Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 99 db
Impedance 64 OHM
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Ovládání hlasitosti Ne
Aktivní tlumení hluku Ne
Odnímateľný kábel Ano
Délka kabelu 1.2 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marshall Major II Android (černá)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno