Marley Positive Vibration 2.0 Wireless stříbrná

  • Doprava zdarma
  • Sleva 16 %

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: náhlavní,

Barva


Cena 1 790 Kč

Sleva 16 % z ceny doporučené výrobcem: 2 119 Kč Zobraziť nápovědu

17,9 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bluetooth sluchátka Marley Positive Vibration 2.0 Wireless v elegantní stříbrné barvě nabízí nezapomenutelný hudební zážitek. Ve svém elegantním designu nabízí vyspělé technologie, jako například 50 milimetrový vodič s pohyblivou cívkou. Sluchátka jsou vyrobena z vysoce kvalitních materiálů: ekologického dřeva, hliníku či textilie. Na jedno nabití vydrží přehrávat hudbu až 12 hodin. Připojení mezi telefonem a sluchátky probíhá prostřednictvím Bluetooth 4.2. Sluchátka jsou vybavena vestavěným mikrofonem pro jednoduché vyřízení vašich telefonátů. Polštáře sluchátek jsou velmi jemné, a tak jsou pohodlné i při dlouhém nošení.

Skvělý zvuk

Sluchátka jsou precizně zpracována a vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, a tak zaručují křišťálově čistý zvuk za každých okolností. Sluchátka disponují velmi kvalitními měniči a širokým frekvenčním rozsahem, takže si vychutnáte jakýkoliv hudební žánr v maximální kvalitě.MARLEY-Vibration-2_05

Dlouhá výdrž baterie

Sluchátka jsou schopna přehrávat až 10 hodin hudby na jedno nabití. Nabíjejí se jednoduše a rychle pomocí microUSB kabelu. Použití párování pomocí Bluetooth 4.2 je rychlé a jednoduché, telefony a další hudební zařízení se snadno rozpoznají.


MARLEY Vibration 2

Ekologické zpracování

Sluchátka jsou vyrobena s ohledem na životní prostředí. Většina použitých materiálů je recyklovatelná a šetří planetu. Dřevěné části sluchátek jsou vyrobeny z certifikovaného dřeva FSC, což zaručuje, že každý strom je nahrazen a regenerován novým. Recyklovatelné hliníkové boltce zachovávají přírodní zdroje, šetří energii a přispívají k čistší výrobě, čímž vytvářejí méně důlního odpadu a spotřeby vody. Textilie je zase složena z 30 % regenerované organické bavlny, z 30 % regenerovaného konopí a ze 40 % z recyklovaných PET lahví.

MARLEY-Vibration-2_02

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Marley Positive Vibration 2.0 Wireless stříbrná

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno