Mario + Rabbids Kingdom Battle hra pro Nintedo Switch

Hra Ubisoft Switch Mario + Rabbids Kingdom Battle je určena pro konzoli Nintendo Switch. Hra vás provede příběhem nečekaného setkání Maria a Raddids. Mushroom Kingdom bylo zničeno na kousky tajemným vírem, který zároveň přivedl Rabbids do před tím klidného království. Aby nastolili pořádek, musí se Mario, Luigi a princezna Peach a Yoshi spojit s hrdiny z rad Rabbids a vydat se na dobrodružnou výpravu přes 4 různými světy. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 28 %

Popis produktu

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Objevujte nové světy s osmi dobrodruhy, které jsou plné skrytých tajemství a postavené na základě klasických Mario her. Vyhrajte dynamické souboje nad nepředvídatelnými nepřáteli a cestou řešte logické hádanky. Moderní bojové dobrodružství si můžete užít kdekoli, kdykoli a s kýmkoli na konzoli Nintendo Switch, která je mimořádně přenosná a skladná.

Epické dobrodružství pro osm hrdinů

Vydejte se za dobrodružstvím s celým týmem starých dobrých hrdinů. Zachraňte své přátele a opět nastolte pořádek a mír v Muschroom Kingdom. Procestujte a prozkoumejte 4 ikonické světy plná skrytých truhlic a tajemství. Řešte hádanky a vyhrajte nad nepředvídatelnými nepřáteli na šikovně navržených bojištích. Užijte si dodatečné kooperativně výzvy s kamarády v rámci lokálního multiplayeru, který poskytuje 3 úrovně náročnosti. Stačí se podělit o jeden z ovladačů Joy-Con nebo použít ovladače Nintendo Switch Pro Controller.

Strategické a zábavné dobrodružství

Mario a jeho přátelé se vrhnou do boje s pomocí nových zbraní. S arzenálem více než 250 zbraní s unikátními statistikami a specifikacemi budete moci vytvořit množství kombinaci se speciálními schopnostmi jednotlivých členů vašeho týmu. Tahové souboje vám umožní v klidu popřemýšlet o dalším postupu. Protivníků tak budete moci válcovat za pomoc mistrovsky naplánovaných akcí.

Zcela nový Mario zážitek

Prozkoumejte Mushroom Kingdom jaké tu ještě nebylo. Zažijte skvělé dobrodružství plné humoru, epické muziky, strhujících animací a skvělých barevných vizuálů poháněných Snowdrop eginem. Kromě obnovené grafiky a audia, hra přináší i nové možnosti a funkce, jako jsou zbraně a schopnosti superhrdinů.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium Game card
  • Platforma Nintendo Switch
  • Typ hry Strategické
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: Game card
Platforma: Nintendo Switch
Typ hry: Strategické
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 105 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 60 g
Hloubka: 11 mm

Další parametry

Handheld mód: Ano

Ostatní

Kód produktu: NSS4342

Všechny parametry

Recenze Mario + Rabbids Kingdom Battle hra pro Nintedo Switch

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mario + Rabbids Kingdom Battle hra pro Nintedo Switch