Popis produktu

Hra Mario + Rabbids Kingdom Battle je určena pro konzoli Nintendo Switch a je dodávaná ve formě kódu. Provede vás příběhem nečekaného setkání Maria a Raddids. Mushroom Kingdom bylo zničeno na kousky tajemným vírem, který zároveň přivedl Rabbids do předtím klidného království. Aby nastolili pořádek, musí se Mario, Luigi a princezna Peach a Yoshi spojit s hrdiny z řad Rabbids a vydat se na dobrodružnou výpravu 4 různými světy.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Objevujte nové světy s osmi dobrodruhy, které jsou plné skrytých tajemství a postavené na základě klasických Mario her. Vyhrajte dynamické souboje nad nepředvídatelnými nepřáteli a cestou řešte logické hádanky. Moderní bojové dobrodružství si můžete užít kdekoli, kdykoli a s kýmkoli na konzoli Nintendo Switch, která je mimořádně přenosná a skladná.

Epické dobrodružství pro osm hrdinů

Vydejte se za dobrodružstvím s celým týmem starých dobrých hrdinů. Zachraňte své přátele a opět nastolte pořádek a mír v Muschroom Kingdom. Procestujte a prozkoumejte 4 ikonické světy plné skrytých truhlic a tajemství. Řešte hádanky a vyhrajte nad nepředvídatelnými nepřáteli na šikovně navržených bojištích. Užijte si dodatečné kooperativní výzvy s kamarády v rámci lokálního multiplayeru, který poskytuje 3 úrovně náročnosti. Stačí se podělit o jeden z ovladačů Joy-Con nebo použít ovladače Nintendo Switch Pro Controller.

Strategické a zábavné dobrodružství

Mario a jeho přátelé se vrhnou do boje s pomocí nových zbraní. S arzenálem více než 250 zbraní s unikátními statistikami a specifikacemi budete moci vytvořit množství kombinací se speciálními schopnostmi jednotlivých členů vašeho týmu. Tahové souboje vám umožní v klidu popřemýšlet o dalším postupu. Protivníky tak budete moci válcovat za pomocí mistrovsky naplánovaných akcí.

Zcela nový Mario zážitek

Prozkoumejte Mushroom Kingdom jaké tu ještě nebylo. Zažijte skvělé dobrodružství plné humoru, epické muziky, strhujících animací a skvělých barevných vizuálů poháněných Snowdrop eginem. Kromě obnovené grafiky a audia, přináší hra i nové možnosti a funkce, jako jsou zbraně a schopnosti superhrdinů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Médium Elektronická licence
Platforma Nintendo Switch
Typ hry Online hry
Lokalizace anglická

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mario + Rabbids Kingdom Battle hra pro Nintendo Switch

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi