Mankeel CityJet

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 105,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrická koloběžka Mankeel CityJet se silnou baterií, optimálním dojezdem až 30 km a skutečně slušnou maximální rychlostí do 25 km/h. A to nejen na rovině, ale i do mírného kopce. Díky své kompaktnosti ji složíte a rozložíte v průměru za 3 sekundy a pohodlně ji můžete přenášet jen v jedné ruce. Tento model se může pochlubit nosností až 100 kilogramů. Čitelný displej vás bude informovat o aktuální rychlosti a stavu baterie. O vaši bezpečnost se stará nejnovější technologie elektronických brzd, protiskluzové pneumatiky a robustní rám. Je to prostě skvělý pomocník, když jdete do práce nebo za zábavou. Zobrazit celý popis

 • Výprodej
 • Doprava zdarma

Popis produktu

Pevná konstrukce

Elektronická koloběžka Mankeel CityJet dokázala spojit moderní design s materiálovou spolehlivostí. Rám je vyroben z hliníku, díky čemuž je velmi lehký, ale zároveň pevný a odolný. Materiál má nízkou tepelnou vodivost, takže v horkých letních dnech nehrozí nepříjemné popálení.

Skládací mechanismus

Koloběžku složíte za tři sekundy a stačí vám tři jednoduché pohyby. Pak s ní můžete pohodlně nastoupit do vozidla, uložit ji do kufru automobilu nebo kamkoli budete potřebovat. Celá e-koloběžka váží pouze 12,4 kg, takže je s ní snadná manipulace i při překonávání schodů, obrubníků nebo jiných překážek.

Dostatečná nosnost

Maximální přípustné zatížení této e-koloběžky je 100 kg, což znamená, že se na ní může odvézt téměř každý. Zajišťuje to mimořádně pevná konstrukce, která je připravena vydržet i nerovnosti povrchu a nepříznivé povětrnostní podmínky.

Silný akumulátor

Li-Ion 7,8 Ah baterie umožňuje dlouhodobě vysoký výkon. K úplnému nabití budete potřebovat pouze 3 - 5 hodin. Je uložena ve spodní části těla koloběžky, což přispívá ke stabilitě a bezpečnosti při jízdě. Na každodenní použití je tato e-koloběžka dokonalou volbou, protože při plném nabití má dojezd až 30 km (v závislosti na rychlosti a hmotnosti osoby), což stačí na cestu do školy nebo do práce a zpět.

Elektromotor s dostatečnou rychlostí

Mankeel CityJet s výkonem 350 W vyvine dostatečnou rychlost. Na rovině dosáhne rychlosti až 25 km/h, zatímco v členitějším terénu zvládnete až 11 % stoupání.

2 jízdní režimy

Budete chtít jezdit ekologicky či půjčit koloběžku méně zkušenému jezdci, nebo se jen potřebujete někam dostat co nejrychleji, k dispozici jsou dva jízdní režimy. Přepínání mezi nimi je velmi jednoduché, takže můžete během jízdy pružně reagovat na změny okolních podmínek.

Efektivní brzdění

Duální brzda - elektrická vpředu a kotoučová na zadním kole. Jízdou se energie nejen spotřebovává, ale také vyrábí díky technologii KERS. Například při brzdění nebo sjezdu z kopce se inovativní technologie stará o dobíjení baterie rekuperací.

Bezpečnost

8,5 palcové pneumatiky svou šířkou a dezénem zajišťují nejen krátkou brzdnou dráhu, ale i stabilitu a komfort při jízdě na nerovných površích. Nášlapná plošina disponuje protiskluzovým materiálem, takže se na ní budete cítit bezpečně i při nepříznivější počasí, či při výměně nohou během jízdy. O to, aby vás bylo dobře vidět se postarají reflexní prvky na bocích obou kol a zadní červené světlo, sloužící i jako brzdové.

LCD displej

Displej je navržen tak, aby byl minimalistický a přehledný. V horní části je možné vidět aktuálně zvolený jízdní režim a informace o zapnutých světlech. Velké čísla uprostřed ukazují aktuální rychlost, pod kterou je barevný indikátor stavu baterie a ve spodní části displeje je umístěna ikona tempomatu a bluetooth.

Praktická aplikace

V aplikaci YouFS připojené přes rozhraní bluetooth můžete sledovat svou aktuální rychlost, počet ujetých kilometrů a mnoho dalších indikátorů. Umožňuje přepínat jízdní režimy, ovládat světla a případně zapnout/vypnout motor. Aplikace je kompatibilní se systémem Android i iOS.

Legální provoz

Ne každá elektrická koloběžka může na cesty. To se ale netýká Mankeel CityJet, která splňuje všechny podmínky pro provoz na pozemních komunikacích, stejně jako například kolo. Vždy však dodržujte pravidla silničního provozu a nezapomínejte na přilbu a jiné ochranné pomůcky.

Technická specifikace Mankeel CityJet

 • Výkon motoru: 350 W
 • Maximální rychlost: až 25 km/h
 • Maximální dojezd: 20-30 km
 • Maximální možné stoupání: 11 %
 • Baterie: 7,8 Ah Li-Ion
 • Doba nabíjení: 3 až 5 hodin
 • Světla: ano, přední LED světlomet, zadní brzdové světlo
 • Brzda přední: elektrická rekuperační se systémem KERS
 • Brzda zadní: kotoučová
 • Velikost pneumatik v palcích: 8,5
 • Materiál: hliník
 • Typ pneumatik: pevné bezdušové
 • Maximální nosnost: 100 kg
 • Hmotnost: 12,4 kg
 • Barva: černá

Obsah balení

 • Koloběžka Mankeel CityJet
 • Nabíječka
 • Imbusový klíč
 • Návod k použití

Používej vyznačené cyklistické stezky

Pokud je to možné, použij trasu a cestu vyznačenou pro kola, pokud ne, jezdi na okraji vozovky. Respektuj všechny dopravní předpisy. Nepoužívej na jízdu chodník, ledaže by ti to umožňovaly dopravní předpisy. Stejně jako při cyklistice, i zde je nejlepší vždy nosit přilbu při jízdě.

Vždy dodržuj dopravní předpisy

Nezapomeň, že pro tebe platí dopravní předpisy stejně jako pro ostatní účastníky silničního provozu. Proto sleduj všechny dopravní značení, vodorovné dopravní značky a semafory. Ber ohled na chodce a ostatní účastníky silničního provozu na křižovatkách.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Hmotnosť 12,4 Kg
 • Kapacita baterie 7,8 Ah
 • Výkon motoru 350 W

Další vlastnosti

Značka: Mankeel
? Smart: Ne
Maximální nosnost: 100 Kg
Určení: univerzální
Max. rychlost: 25 km/hod.
Dojezd: 25 km
Výkon motoru: 350 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 25 cm
Výška: 113 cm
Hloubka: 105 cm
Hmotnosť: 12,4 Kg

Obsah balení

Obsah balení: skládací e-koloběžka, nabíječka

Baterie

Doba nabíjení: 5 hod.
Kapacita baterie: 7,8 Ah
Baterie: 42 V

Další parametry

Display: LED
Doporučený věk: 16+
Světlá: Ano

Ostatní

Kód produktu: MNKEKOLCJET

Všechny parametry

Recenze Mankeel CityJet

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mankeel CityJet