Malone PP-2212A černý

Aktivní PA reproduktor Malone PP-2212A je znám svým širokým spektrem možností využití. Aktivní reproduktor přináší maximální výkon 1100 W. S 550 W RMS zajistí dvoupásmový audio systém rezervu výkonu, ale i použití na větších a silnější ozvučených akcích. Multifunkční zadní strana reproduktoru nabízí připojení mikrofonů, line-zařízení, či dalších aktivních reproduktorů a zesilovačů. Linkové signály snadno nastavíte díky dvoupásmová ekvalizéru. Ochranu reproduktoru před fyzickými vlivy zajistí masivní ABS-konstrukce. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý výkon

Aktivní PA reproduktor Malone PP-2212A je znám svým širokým spektrem možností využití. Reproduktor představuje vhodné řešení pro hudebníky a všech pořadatelů středně velkých akcí. Aktivní reproduktor přináší maximální výkon 1100 W. S 550 W RMS zajistí dvoupásmový audio systém rezervu výkonu, ale i použití na větších a silnější ozvučených akcích.

Vysoká odolnost

Ochranu reproduktoru před fyzickými vlivy zajistí masivní ABS-konstrukce. Reproduktor je proto vhodný i pro venkovní použití. Snadnou instalaci stativu zajistí normovaná objímka. Součástí balení je také úhlový stojan.

Multifunkční zadní strana

Multifunkční zadní strana reproduktoru nabízí připojení mikrofonů, line-zařízení či dalších aktivních reproduktorů a zesilovačů. Hlasitost mikrofonu lze nastavit samostatně a měnit ji můžete pomocí regulátoru efektů ozvěny. Linkové signály snadno nastavíte díky dvoupásmová ekvalizéru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 50-18000
  • Počet pásem 2
  • RMS výkon 550 W

Další vlastnosti

Značka: Malone
? Smart: Ne

Konektivita

? Bluetooth: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 42 cm
Výška: 32 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnosť: 18 Kg

Obsah balení

Obsah balení: 2x podpěra

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 50-18000
RMS výkon: 550 W
Max. výkon: 1100 W
Citlivosť: 96 db

Reproduktory

Počet pásem: 2
Druh reproduktoru: všesměrový
Aktivní: Ano
Cena za: kus

Ostatní

Kód produktu: 10007204

Všechny parametry

Recenze Malone PP-2212A černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Malone PP-2212A černý