Magnat SUB 300-THX Ultra2, Subwoofer

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 391,50 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chtěli byste vybavit svoji obývací místnost opravdu výkonným subwooferem? V tom případě určitě nepřehlédněte právě Magnat SUB 300-THX Ultra2. V případě, že patříte mezi náročnější posluchače a Vaše nároky jsou vysoké, věnujte mu chvilku pozornosti. Vaše požadavky bude splňovat stejně po technické i vizuální stránce. Manipulace i samotné ovládání je velmi jednoduché, proto z něj nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Těšit se můžete na bezchybnou reprodukci, dokonale čisté tóny i hluboké basy. Zkreslení, vibrace či jiné rezonance jsou skutečně jen minimální. Svým černým hranatým vzhledem působí v interiéru elegantně a nadčasově zároveň. Současně zabírá jen nepatrné místo. Kvalitní konstrukce je zjevná již na první pohled, čímž zaručuje i dlouhou životnost. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Jednoznačná volba

Díky digitálnímu bezdrátovému systému je subwoofer Magnat SUB 300-THX absolutně odolný vůči rušení. Díky inovačním technologiím je znění mimořádně realistické a přirozené, co mnozí z Vás jistě ocení. Snadno se ovládá, takže z obsluhy nemusíte mít žádné zbytečné obavy. Pokud jsou Vaše požadavky na zvuk vysoké, určitě tento model nepřehlédnete.

Skvělý výkon i reprodukce

S výkonným 32 centimetrovým měničem je optimalizován pro opravdu velké údery a minimální zkreslení. Magnat SUB 300-THX je uložen v 2 pasivních chladičích se stejnou velikostí a designem. Vyznačuje se frekvenčním rozsahem 18 - 200 Hz. Jejich malým provedením se nenechte zmýlit. Očekávat můžete dokonalý prostorový zvuk ať už při poslechu hudby nebo sledování filmů.

Design

Všechny použité komponenty byly precizně vybrány a navrženy tak, aby zaručovaly autentické a audiofilní akustické vlastnosti. Hedvábně matná lakovaná povrchová úprava působí mimořádně elegantně a nadčasově zároveň, čímž si okamžitě získá vaše sympatie. Jde o nejmenší subwoofer s pečetí Ultra 2. S nově zkonstruovaným výkonným zesilovačem Class D s 550 W je umístěn v robustním těle malých rozměrů. MDF desky účinně a spolehlivě potlačují vibrace.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Šířka
  46,8 cm Šířka
 • Výška
  47,8 cm Výška
 • Hloubka
  46,1 cm Hloubka
 • Celkový výkon
  1100 W Celkový výkon
 • Typ subwooferu
  aktivní Typ subwooferu

Další vlastnosti

Značka: Magnat
Celkový výkon: 1100 W

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 46,8 cm
Výška: 47,8 cm
Hloubka: 46,1 cm
Hmotnost: 32,5 Kg

Reproduktory

Typ subwooferu: aktivní
Aktivní: Ano

Ostatní

Kód produktu: 148310

Všechny parametry

Recenze Magnat SUB 300-THX Ultra2, Subwoofer

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se