Magnat Signature 1109 bílý (1 ks)

Nákupem získáte 539,73 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

4-pásmová HIGH-END reprosustava Magnat Signature 1109 nabízí perfektní zvuk díky dvěma basovým reproduktorem, jejichž průměr je 200 mm, výškovému reproduktoru 30 mm a středobasovými reproduktory 170 mm. Frekvenční rozsah reproduktoru je 20 - 55000 Hz, impedance 4-8 Ohm a citlivost 94 dB. Nechybí ani dvojitý bassreflex. Reproduktor je vyroben z pevných MDF desek, které snižují rezonanci, čímž pomáhají ke kvalitnímu zvuku. Cena je za 1 kus! Jde o bytové stereo reproduktory, proto je vhodné objednávkové množství 2 ks. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Elegantní design

Pevně ​​konstruované a vícevrstvé tělo MDF je zcela antirezonanční, což napomáhá reprodukčním vlastnostem podstavce. S jejich nadčasovým designem zapadnou do každého interiéru. A i když nebudou reproduktory momentálně hrát, tak je radost je doma mít. Jejich elegantní design doplňuje hliníková krycí deska s broušeným povrchem.

Perfektní měniče

Reproduktor je vybaven těmi nejlepšími měniči, jaké značka Magnat nabízí. Díky speciální směsi keramicko-hliníkových sendvičových materiálů spojující membrány je optimálně nastavené vnitřní tlumení a maximální tuhost. Pro pohon reproduktorů jsou použity magnetové systémy s optimalizovaným zkreslením s indukčními kroužky s optimalizací volného pole. Díky této souhře špičkové technologie je reprodukce hudby a dalšího zvukového obsahu opravdu radost poslouchat.

Hi-Res Audio

Díky speciálnímu novému tweeterovému modulu, který obsahuje dva fmax Signature tweetery, se reprodukce dostává do oblasti s vysokým kmitočtem 55 kHz, díky čemuž splňuje požadavky na certifikaci zvuku High-Res. Tento reproduktor zaručuje obrovský kmitočtový rozsah pro přehrávání zvukových stop, a tak i dokonalejší vysoce přesný jemný zvuk.

Použití špičkových komponentů

Dělící frekvence se opírá o jemně naladěnou topologii APOC s optimalizovanou fází a amplitudou s audiofilními cívkami a PP kondenzátory. Kvalitní vnitřní kabeláž a velká spojovací lišta s robustními a zapouzdřenými svorkami zaručují spolehlivý kontakt pro použití vysoce kvalitních kabelů s větším průřezem. K dispozici je zapojení bi-wiring/bi-amping, pro případ zapojení single wiring je již předpřipravené přemostění.

Cena pouze za 1kus!

Parametry produktu

Základní parametry

  • Frekvenční rozsah (Hz) 20 – 55000
  • RMS výkon 300 W

Další vlastnosti

Značka: Magnat
? Smart: Ne
Impedance: 6 OHM

Konektivita

? Bluetooth: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 27,5 cm
Výška: 128 cm
Hloubka: 41 cm
Hmotnosť: 42,5 Kg

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20 – 55000
RMS výkon: 300 W
Max. výkon: 550 W
Citlivosť: 94 db

Reproduktory

Počet měničů: 5
Druh reproduktoru: sloupové
Aktivní: Ne
Cena za: kus

Ostatní

Kód produktu: 1312030

Všechny parametry

Recenze Magnat Signature 1109 bílý (1 ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Magnat Signature 1109 bílý (1 ks)