MAGNAT RD 200-THX Ultra2 (černý)

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 199,26 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přemýšlíte nad koupí nových reproduktorů? V tom případě určitě nepřehlédněte právě Magnat RD 200-THX Ultra2. Vaši pozornost si získají nejen svým vizuálním provedením, ale i vysoce výkonnými vlastnostmi s ohromnou prostorovou reprezentací. S jejich provozem budete opravdu spokojený. Černé hedvábné provedení v kombinaci s texturovaným antracitovým povrchem navíc působí velmi elegantně, díky čemuž dokonale vynikne v každém interiéru. Tento certifikovaný dvoupólový zadní reproduktor se vyznačuje frekvenčním rozsahem 80 - 27 000 Hz, impedancí od 4 do 8 Ohmů a citlivostí 89 decibelů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý volba

Magnat RD 200-THX Ultra2 reproduktor Vás okouzlí nejen svým atraktivním provedením, ale především reprodukcí, která Vás zcela strhne. Vybaven je 170 mm středobasovým měničem, se kterým si užijete sledování filmů, ale i poslech hudby. Uzavřená skříň bude zaručovat přehrávání bez šumu na pozadí a na skutečně vysoké úrovni. Vždy v souladu se standardem THX Ultra2.

Ohromný výkon

Plynulý chod a Vaši maximální spokojenost bude zajišťovat extrémně velký 42 mm vysoce výkonný násobně tkaný kužel. Přední panel s vestavěným difuzorem optimalizuje disperzní vlastnosti podle přísného THX Ultra2 standardu. Nejvyšší účinnost a vynikající širokopásmové schopnosti jsou zase v režii výkonného neodymiového prstencového magnetového systému. Velký, vysoce výkonný magnetický systém s kontrolními indukčními kroužky výrazně minimalizuje zkreslení.

Design

Vizuální stránka za technickou ani zdaleka nezaostává. Přední panel se vyznačuje černou, hedvábně matnou povrchovou úpravou. Zbývající část těla na Vás zapůsobí texturovaným antracitovým filmem, který dokonale vynikne v každém interiéru. Bude doslova nepřehlédnutelným prvkem, který bude poutat pozornost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 2 Počet pásem
  • 150 W RMS výkon

Další vlastnosti

Značka: Magnat
Impedance: 6 OHM

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 40 cm
Výška: 30 cm
Hloubka: 16 cm
Hmotnost: 7,6 Kg

Reproduktory

Počet pásem: 2
Počet měničů: 3
Druh reproduktoru: všesměrový
Aktivní: Ne
Cena za: pár

Zvuk

RMS výkon: 150 W
Max. výkon: 240 W
Citlivost: 89 db

Ostatní

Kód produktu: 148305

Všechny parametry

Recenze MAGNAT RD 200-THX Ultra2 (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k MAGNAT RD 200-THX Ultra2 (černý)