Magnat Prime Classic


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ne, Integr. čtečka karet: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 40-25000 Hz, Airplay: Ne, RMS výkon: 20 W, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,


Cena 5 375 Kč

53,75 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Špičkový 2-pásmový bezdrátový reproduktor Magnat Prime Classic v retro provedení svým designem a skvělými vlastnostmi ideálně zapasuje do každé domácnosti. Nabízí celkový výkon 20 W, díky kterému bude přehrávána produkce čistá a jasná. Tělo zařízení je zhotoveno z masivního dřeva a kompaktního, pevného MDF krytu. Srdce reproduktoru tvoří čtyři šasi reproduktorů, vepředu je zase umístěn výkonný subwoofer a na ještě lepší obohacení tónů slouží basový měnič s průměrem 100 mm. Bezproblémové připojení zajišťuje technologie Bluetooth a analogový 3,5 mm konektor. Ovládání je velmi jednoduché, a to prostřednictvím chytrého telefonu nebo otočného ovladače na boční straně reproduktoru.

Špičkový aktivní Bluetooth reproduktor

Prime představuje generaci multifunkčních streamovacích reproduktorů s originálními hi-fi standardy. Prime Classic je kompaktní a obzvláště snadno použitelný Bluetooth reproduktor v této produktové řadě. Jeho rozměry jsou praktické, zatímco masivní dřevěné pouzdro a na komponenty bohaté šasi zdůrazňují jeho úžasně vysoké standardy z hlediska zvuku. Nadčasový design je založen na jeho hi-fi předcích minulých dob. Neměli byste se však dát oklamat jeho retro šarmem - Prime Classic je plný špičkových technologií.

Řídicí centrum

Provoz uvnitř Magnat Prime Classic zajišťuje moderní zesilovač třídy D s celkovým počtem tří kanálů. Dva z nich pohánějí dvojici širokopásmových měničů ve středním a výškovém rozsahu, zatímco třetí je výlučně zodpovědný za rozsah basů. Ovládá integrovaný basový měnič s vyšším výkonem. Zesilovač je řízen digitálním procesorem poslední generace. Mini-počítač se stará nejen o řízení zvuku a jeho distribuci na tři kanály, ale monitoruje i zesilovače v reálném čase a zajišťuje, že Prime Classic nabízí vždy optimální zvukový zážitek.

Bezdrátové přehrávání

Díky technologii Qualcomm aptX se hudba přenáší do reproduktoru z libovolného Bluetooth zdroje v bezdrátovém režimu a s kvalitním zvukem. Model Prime Classic je velmi snadno ovladatelný prostřednictvím chytrého telefonu nebo pomocí otočného ovladače na straně přístroje. Jeho analogový 3,5 mm vstup poskytuje přístup k jiným mobilním a stacionárním zvukovým zdrojům.

Kvarteto výkonu

Navzdory kompaktnímu MDF krytu Prime Classic je převod výkonu zesilovače na zvuk zabezpečený až čtyřmi šasi reproduktorů. Za stereofonní panorama je vepředu zodpovědná dvojice 2 x 58 mm širokopásmových šasi. Obzvláště silný magnetický pohon zajišťuje extrémní vibrace lehkým papírovým membránám. Vepředu uprostřed je umístěn výkonný 85 mm subwoofer s dlouhým zdvihem. Spolu s basovým měničem o průměru 100 mm - umístěným ve spodní části krytu pro optimální akustiku - Prime Classic nabízí vysokou přesnou reprodukci basů s absolutně žádným okolním hlukem.

Skutečný zvuk

V hudebním vyjádření je Prime Classic skutečně všestranný. Působí s příjemnou zvukovou scénou ve všech hudebních směrech, aniž by zanedbával detaily a dynamiku. Toto silné basové duo nabízí mimořádně silnou a jasnou reprodukci basů. Stereofonní duo na přední straně funguje stručně a přesně a přináší působivě dynamický a přirozený zvuk. Díky technologii Bluetooth je Prime Classic otevřený všem moderním zdrojům streamingu a hudebním službám.

Vlastnosti

Magnat basový měnič se zvýšenou dynamikou a zlepšenou účinností
Optimalizované laserovým asistenčním systémem měření Klippel
Subwoofer se šasi
Filtrační obvod pro optimalizaci frekvenční odezvy v subwooferech
Aktivně ovládaný obvod pro omezení zdvihu kónusu
DSP-Controlled

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 40-25000 Hz
Airplay Ne
RMS výkon 20 W
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Magnat Prime Classic

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno