Magnat MR 780 černý


Receiver, 180 W na kanál, Bluetooth, DAB, 4 × digitální vstup, 6 × analogový vstup, Phono vstup, Výstup pro sluchátka, Frekvenční rozsah: 6-90000 Hz. Více info


Cena 25 979 Kč


Spočítat splátky

Popis produktu

Špičkový receiver Magnat MR 780 je vysokovýkonný hybridní receiver s elektronkovým předzesilovačem a vysoce výkonným tranzistorovým koncovým stupněm. Disponuje kvalitním DAB+/FM tunerem, analogovými vstupy včetně MM-phono vstupu i sekcí digitálního vstupu s 2 optickými a 2 koaxiálními vstupy a 1 USB audio vstupem. Nechybí ani vstup Bluetooth 4.0 se špičkovým zvukovým standardem Qualcomm aptX. Zařízení se pyšní robustním celokovovým krytem s masivním hliníkovým předním panelem, na kterém jsou umístěny ovládací prvky.

Audiofilní zvuk

Ve stádiu předzesilovače pracují kvalitní lampy ECC 81, které poskytují celému systému teplé, audiofilní zvuky, které jsou mezi Hi-Fi fanoušky uznávány. Výkonná, diskrétně navržená tranzistorová výstupní fáze produkuje 100W RMS výkon na kanál při 4 ohmech. Kde je to nutné, vysoce kvalitní konvertor Wolfson D/A se postará o transformaci signálu až do 192 kHz a 24 bitů.

Široká škála připojení

Signály jsou stereo receiverem přijímány přes 5 vysoce úrovňových vstupů nebo 2 optickými a 2 koaxiálními digitálními vstupy. K dispozici je také 3,5mm jack vstup na přední straně pro mobilní zařízení. Ještě praktičtější je přímé bezdrátové připojení přes Bluetooth 4.0 s aptX. Široká nabídka možností připojení na MR 780 je zaokrouhlena zvlášť kvalitním phono předzesilovačem pro MM systémy a také USB audio 2.0 vstupem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Bluetooth Ano
Wi-Fi Ne
Výkon na kanál 180 W
Airplay Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Magnat MR 780 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi