Magnat MR 780 černý

  • Doprava zdarma

Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, Výkon na kanál: 180 W, Airplay: Ne,


Cena 25 979 Kč

259,79 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Špičkový receiver Magnat MR 780 je vysokovýkonný hybridní reciever s elektronkovým předzesilovačem a vysoce výkonným tranzistorovým koncovým stupněm. Disponuje kvalitním DAB+/FM tunerem, analogovými vstupy včetně MM-phono vstupu i sekcí digitálního vstupu s 2 optickými a 2 koaxiálními vstupy a 1 USB audio vstupem. Nechybí ani vstup Bluetooth 4.0 se špičkovým zvukovým standardem Qualcomm aptX. Zařízení se pyšní robustním celokovovým krytem s masivním hliníkovým předním panelem, na kterém jsou umístěny ovládací prvky.

Audiofilní zvuk

Ve stádiu předzesilovače pracují dva vybrané ventily ECC 81, které poskytují celému systému teplé, audiofilní zvuky, které jsou mezi Hi-Fi fanoušky uznávány. Výkonná, diskrétní navržená tranzistorová výstupní fáze produkuje 100 W RMS výkonu na kanál při 4 Ohmech. Kde je to nutné, vysoce kvalitní konvertor Wolfson D/A se postará o transformaci signálu až do 192 kHz a 24 bitů.

Široká škála připojení

Signály jsou stereo receiverem přijímány přes 5 vysoce úrovňových vstupů nebo 2 optickými a 2 koaxiálními digitálními vstupy. K dispozici je také 3,5 mm jack vstup na přední straně pro mobilní zařízení. Ještě praktičtější je přímé bezdrátové připojení přes Bluetooth 4.0 s aptX. Široká nabídka možností připojení na MR 780 je zaokrouhlena zvlášť kvalitním phono předzesilovačem pro MM systémy a také USB audio 2.0 vstupem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
Výkon na kanál 180 W
Airplay Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Magnat MR 780 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno