Magnat LCR 100-THX Ultra2 (černý)

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 160,65 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Magnat LCR 100-THX Ultra2 jsou opravdu spolehlivé reproduktory, které Vás okouzlí nejen svým vizuálním provedení, ale především technickými vlastnostmi a zněním, které budou zaručovat po celou dobu. Jsou použitelné rovněž v horizontální i vertikální poloze, což mnozí z Vás jistě ocení. Kvalitní konstrukce je zjevná již na první pohled, čímž je i jejich životnost opravdu dlouhá. Současně je zárukou dokonale čistých tónů i hlubokých basů za každých okolností. Máte se tak na co těšit. Kompaktním provedením navíc zabírá jen nepatrné místo na stolku. Ačkoli jsou jeho rozměry relativně malé, nabízí špičkový prostorový zvuk. Vyznačuje se frekvenčním rozsahem 80 - 27 000 Hz, impedancí 4-8 ohmů a citlivostí 93 decibelů. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Ideální řešení

Pokud jsou Vaše požadavky na audio techniku ​​vysoké, určitě věnujte pozornost právě tomuto reproduktoru Magnat LCR 100-THX Ultra2. Jako prvnímu v historii mu bylo přiděleno prestižní ocenění a zároveň licence pro horizontální i vertikální provoz. Perfektní výsledky tedy zaručuje v obou případech. Ať už ho postavíte svisle nebo vodorovně. S dvojicí 17 centimetrových basových měničů a velkým výškovým kuželovým měničem zaručuje dokonalé znění bez zkreslení až nad 110 decibelů. Tóny budou dokonale čisté a basy hluboké.

Ohromný výkon i zvuk

Vyznačuje se 42 milimetrovým výškovým kónickým měničem, který běží v optimální lineární dráze v rozmezí od 1 500 - 27 500 Hz, a to především díky integrovanému vlnovodu a zvuku distibuující čočkám. Přestože se vyznačuje menšími rozměry, spolu s ním zažijete pocit jako byste byli v kině. Už nyní se můžete těšit na stabilitu a mimořádně nízkou úroveň zkreslení. Naplno si tak užijete jakýkoli film s dokonalým basovým rozsahem zvuku. Bude znít realisticky a přirozeně zároveň.

Design

Plochá konstrukce je ideální pro umístění na stěnu. Montáž je skutečně velmi jednoduchá, proto z ní nemusíte mít žádné obavy. Pomocí nástěnné konzoly a VESA standardu to zvládnete během krátké chvíle. Hliníkovo-keramická membrána 17 cm basového měniče posouvá standard poslechu ještě dál. Kovová loga upoutají svým jemně leštěným titanovým vzhledem.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 2 Počet pásem
  • 220 W RMS výkon

Další vlastnosti

Značka: Magnat
Impedance: 6 OHM

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 28 cm
Výška: 52 cm
Hloubka: 18,8 cm
Hmotnost: 12,5 Kg

Reproduktory

Počet pásem: 2
Počet měničů: 3
Druh reproduktoru: regálové
Aktivní: Ne
Cena za: kus

Zvuk

RMS výkon: 220 W
Max. výkon: 350 W
Citlivost: 93 db

Ostatní

Kód produktu: 148300

Všechny parametry

Recenze Magnat LCR 100-THX Ultra2 (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se