MAGNAT AEH 400-ATM Dolby (černý)

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 129,06 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Magnat AEH 400-ATM jsou opravdu kvalitní, 2-pásmové reproduktory s horním vyzařováním Dolby Atmos, které budou splňovat všechny Vaše požadavky. Stejně po technické i vizuální stránce. Ať už je umístíte ve svislé nebo vodorovné poloze je na Vás. V každém případě budou zárukou špičkové reprodukce. Při sledování filmů, seriálů nebo při poslechu hudbu. Vždy Vás překvapí čistými, jasnými a srozumitelnými tóny. Kvalitní konstrukce je zjevná již na první pohled, díky čemuž zaručují dlouhou životnost. Vyznačují se frekvenčním rozsahem 45-37 000 Hz, impedancí 6 ohmů a citlivostí 89 decibelů. Černé provedení působí velmi elegantně a nadčasově zároveň. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Skvělý společník

Reproduktor Magnat AEH 400-ATM Dolby Vás již od prvního momentu okouzlí svou ohromnou reprodukcí. Nezáleží při tom zda jej umístíte ve vertikální nebo horizontální poloze. V obou směrech bude zaručovat špičkové znění ve vysoké kvalitě. Vždyť přesvědčte se samy. Navíc patří mezi nejkompaktnější přední/střední reproduktory, díky čemuž nezabírá příliš mnoho místa. V případě, že jsou vaše požadavky opravdu vysoké, určitě sáhněte právě po tomto modely. Bez pochyb je bude všechny splňovat.

Ohromný výkon

S integrovaným výškovým měničem budou opravdu skvělou volbou. Magnat AEH 400-ATM Dolby jsou koaxiální reproduktory s 13 cm basovým a 25 mm výškovým kónickým měničem, které si získají Vaši pozornost stejně po technické i vizuální stránce.

Design

Dodáván je s odnímatelnou ochrannou tkanou mřížkou, která zaručuje optimální přenos zvuku po celou dobu. Disponují stabilní skříní ve formě konzoly. Rozměry i design je přizpůsoben pro kombinaci se systémem Ultra Magnat Cinema. Výsledkem bude zvuk bez šumu na pozadí a na skutečně vysoké úrovni.

Parametry produktu

Základní parametry

  • 2 Počet pásem
  • 50 W RMS výkon

Další vlastnosti

Značka: Magnat
Impedance: 6 OHM

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 28 cm
Výška: 15 cm
Hloubka: 18,8 cm
Hmotnost: 3,7 Kg

Reproduktory

Počet pásem: 2
Počet měničů: 1
Druh reproduktoru: všesměrový
Aktivní: Ne
Cena za: pár

Zvuk

RMS výkon: 50 W
Max. výkon: 120 W
Citlivost: 89 db

Ostatní

Kód produktu: 148400

Všechny parametry

Recenze MAGNAT AEH 400-ATM Dolby (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k MAGNAT AEH 400-ATM Dolby (černý)