Madden NFL 19 - PS4 hra

Madden NFL 19 pro Sony PlayStation 4 je simulátor amerického fotbalu. Přináší inovativní způsoby hraní, různé módy i hru pro více hráčů v režimu Madden Ultimate Team. Nabízí inovativní možnosti hraní, různé režimy i hru pro více hráčů v módu Madden Ultimate Team. Má vylepšenou kontrolu nad hráči a realistické animace s pomocí technologie Real Player Motion. Také přináší dosud nevídané pohyby, včetně oslav při skórování. Ve hře si vytvoříte vlastní tým z hráčů NFL. Každý hráč se hýbe a reaguje jako jeho skutečný protějšek, který má své silné i slabé stránky. Vaše družstvo vylepšujete nákupem nových hráčů, trénováním nebo vyhráváním zápasů. Hra má anglickou lokalizaci. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 24 %

Další varianty produktu

Popis produktu

Nádherné animace

Technologie Real Player Motion mění způsob, jakým hrajete. Realistické pohybové charakteristiky poskytují plynulé, pohlcující animace pro uvěřitelný pohyb hráče, zatímco se přizpůsobují postavě hráče i pozici, na jaké hraje. Vaši nejoblíbenější hráči se tak probouzejí k životu. Superhvězdy NFL se hýbou a reagují jako jejich skutečné protějšky. Prezentují svou jedinečnou osobnost i manýry ve hře.

Vytvořte si svůj tým

Při vašich rozhodnutích musíte strategicky přemýšlet. Dostanete úplnou kontrolu nad tím, jak vybudujete svůj tým. Na výběr máte množství originálních, útočných a obranných taktik. Družstvo vylepšujete nákupem hráčů, jejich trénováním nebo vyhráváním zápasů. Sledujte, jak se vámi vytvořený tým dostane na šampionát a možná vyhraje i Super Bowl.

Vylepšování hráčů

Váš plán hry určuje, jaký typ hráče je nejlepší pro danou pozici. Každý hráč má své slabé i silné stránky, proto se musíte dobře rozhodnout, kdo bude tvořit tým. Nový systém dovedností vám poskytne ucelený a vyvážený postup při vylepšování hráčů. Zručnostní body dostanete po nasbírání potřebného počtu zkušenostních XP bodů. Ty získáváte během hry trénováním a při udělování ocenění. Každé vylepšení dovedností trvale zvyšuje několik hodnocení, které souvisejí s vybraným modelem.

Zvolte si mód

Madden NFL 19 má 5 odlišných režimů MUT, které umožňují hráči vybrat si vlastní cestu ke slávě. V režimu MUT SQUADS kombinujete herní strategii s vašimi 2 přáteli a soutěžíte proti počítači v pravidelně aktualizovaných výzvách. V MUT CHAMPIONS musíte dokázat, že vaše dovednosti a strategie jsou lepší, než mají ostatní hráči tím, že se kvalifikujete do MUT Champs Weekend Leagues. Testujte svůj tým v zápasech a doveďte ho až na Super Bowl v režimu MUT SEASONS. V sólo módu hrajete proti počítači. Po každém vyhraném zápase získáte odměny, které vylepší váš herní plán. V MUT Draft si vytvoříte vlastní tým. S ním soutěžíte proti ostatním hráčům nebo proti počítači.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Sportovní
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Sportovní
Věkové omezení: 3+
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 89 g
Hloubka: 15 mm

Obsah balení

Obsah balení: Hra

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: EAP448417

Všechny parametry

Recenze Madden NFL 19 - PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Madden NFL 19 - PS4 hra