Mad Max (PS Hits Edition) - PS4 hra

499 Kč

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 49,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akční hra Mad Max na PS4 se odehráva v post-apokalyptickém prostředí plném nebezpečí a boje o přežití. Největším protivníkem v otevřeném herním světě bude gang War Boys, který chce ovládnout každé území. Max se po své úvodní porážce ocitne bez svého vozu, bezmocný a sám na rozlehlé poušti Great White. Po čase narazí se spojence a začne se strategická příprava na bojovou odvetu. Vaším základním úkolem ve hře bude prozkoumat každý kout otevřeného světa a postupně porazit nepřátelské základny. Závoďte, ničte a plňte bojové úkoly. Hra je v anglické lokalizaci. Zobrazit celý popis

  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

Nevídaný otevřený svět

Boj o přežití začíná. Vydejte se za nelítostnou odplatou napospas rozlehlé poušti. Po tom, co vám nepřítel ukradne vaše vozidlo, ocitnete se sám v nevídaném post-apokalyptickém světě. Hledejte na mapě symbol balónu. Na každém nově objeveném území se takový symbol nachází. Můžete letět, vychutnat si výhledy, pozorovat přes dalekohled nepřítele, či dokonce využít možnost rychlého cestování. Buďte stále na pozoru. Pokud budete během vaší cesty uprostřed bouře, nemusí to pro vás dobře dopadnout. Hra vás před bouří vždy upozorní a bude rozumnější se někam ukrýt.

Šílená jízda

Vašim zachráncem, ale zároveň i spojencem, bude mechanik Chumbucket. Ten vám pomůže postupně vylepšovat vozidlo Magnum Opus, se kterým budete uhánět pouští a útočit na nepřátele. Útoky na nepřátelské základny budou kombinovány šílenými jízdami plnými explozí, rozbitých vozidel a agresivních jezdců přezdívaných Top Dog.

Poražte War Boys

Vaším nepřítelem bude divoký gang Way Boys, který vede Scabrous Scrotus. Po tom, co vám ukradli vozidlo, toužíte jen po jednom. Po nelítostné pomstě. Hledejte, najděte si strategii, bojujte a zničte každou jejich základnu. Vašim cílem bude základna Gas Town, kde se nachází váš ukradený majetek, ale i ti, které musíte porazit.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Warner bro
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 15 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

Dabing: anglické
VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5051890322111

Všechny parametry

Recenze Mad Max (PS Hits Edition) - PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mad Max (PS Hits Edition) - PS4 hra