Mac Audio Soundbar 1000

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Zvuk jako v kině

Užijte si kvalitní a čistý zvuk jako v kinosále, ale teď u vás doma. Dopřejte si sledování filmů a seriálů s prvotřídním zvukem. Soundbar Mac Audio Soundbar 1000 nabízí k dispozici 4 možnosti ekvalizéru pro optimální nastavení zvuku pro filmy či hudbu. V pohodlné domova zažijete okamžiky jako v kině. Vysoce výkonný stereo systém se dvěma reproduktory a dvěma měniči střední frekvence pracuje v kombinaci se subowferem pro vytvoření ohromného zvuku.

Výkonný soundbar se subwoferem

Soundbar Mac Audio Soundbar 1000 nabízí vynikající výkon, který dosahuje hodnoty 60/120W. Sounbar má ve výbavě i kvalitní subwofer o velikosti 130 mm, který se postará o skvělý zážitek z každého tónu vaší oblíbené skladby či napínavého filmu. Díky svým vlastnostem umožní přesnou reprodukci i těch nejnižších tónů. Se subwofer je frekvenční rozsah soundbaru mnohem širší.

Jednoduchý design

Černá barva soundbaru Mac Audio Soundbar 1000 se snadno přizpůsobí rámu vaší televizi. Dokonale zapadne do celkového vzezření televizoru a stane se neodmyslitelnou součástí. Televizor získá skvělý hudební systém. Svým jednoduchým provedením nebude rušit dojem ze sledovaného obrazu. Kompaktní a štíhlé rozměry umožňují snadnou integraci do prostředí místnosti. Robustní kryt MDF napomáhá vytvářet silný a prostorový zvuk.

Možnosti připojení a ovládání

Moderní soundbar Mac Audio Soundbar 1000 vás zaujme svou širokou konektivitou. Kromě dvou analogových vstupů a jednoho digitálního vstupu podporuje i bezdrátové přehrávání zvuku. To funguje díky bezdrátové technologii Bluetooth. Stačí jednoduše spárovat vaše externí zařízení jako je tablet, notebook či smartphone spolu se soundbaru. Můžete si tak vychutnat skvělou hudbu i z jiných zdrojů než je televizor. LED displej má informativní účel a nachází se v přední části. Zvukový systém se ovládá pomocí dálkového ovládání.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Bluetooth Ano
  • Zvukové formáty mp3
  • Počet kanálů 2
  • Subwoofer Ano
  • NFC Ne
  • Výkon reproduktoru 180 W

Další vlastnosti

Značka: Mac audio
? Smart: Ne
Počet kanálů: 2

Konektivita

? Wi-Fi: Ne
? Bluetooth: Ano
? NFC: Ne
Počet optických vstupů: 1

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 99,8 cm
Výška: 5,5 cm
Hloubka: 7,8 cm
Hmotnost: 4,4 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: mp3

Reproduktory

? Subwoofer: Ano

Rádio

FM rádio: Ne

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 30-22000
Výkon reproduktoru: 180 W

Funkce

Ekvalizér: Ne

Ostatní

Kód produktu: 1600100

Všechny parametry

Recenze Mac Audio Soundbar 1000

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Mac Audio Soundbar 1000