Mac Audio Edition 213

  • Sleva 18 %

RMS výkon: 220 W, Typ reproduktoru: 2 - pásmové, Impedance: 4 OHM, Max.výkon(Špičkový): 220 W. Více info

Popis produktu

Je to již 35 let na trhu, co se firma se značkou MAC Audio® usiluje vyrábět reproduktory vysoké kvality a stylu, jak do interiéru místností, tak i do automobilů. Jejich specialitou pro auta jsou reproduktory a autohifi technologie, jakož i Edition 213, který při menší spotřebě vyvine zvukový výkon až 220 W s citlivostí krásných 90 dB. Jedná se o komponentný, 2-pásmový reproduktor s širokým frekvenčním rozhraním a možností vykreslení všech detailů poslouchaného zvuku. Propracovaný design výborně zapadne do Vašeho automobilu, a tak nejen zvuk, ale i samotný reproduktor se stanou elementy, které nenechají na svůj obdiv dlouho čekat.

Silný výkon a ideální rozměry

Reproduktory Mac Audio Edition 213 přinášejí díky inovativní konstrukci možnost instalační hloubky ne více než 53 mm, přičemž průměr jejich středobasu dosahuje hezkých 5,25 palců. I tak však poskytne výkon v rozmezí 55 W (RMS) až úžasných 220 W na maximu svých konstrukčních a hlasových možností.

Krásný zvuk, který ihned pocítíte

Ano, přesně tak se dá popsat zvuk, který jsou schopny reproduktory typu Edition 213 vytvořit, když je připojíte na svůj automobilový přehrávač. Jejich frekvenční rozsah umožňuje zvuky v kmitočtu od 50 do 20000 Hz, a jejich konstrukce zajistí výrazné basy, ale také i výšky. Na cestě svým čtyřkolovým ořem zažijete perfektní a pestrý zvuk s vynikajícím vykreslením všech běžně používaných tónin, plus nějaké to příjemné překvapení navíc.

Moderní design

Reproduktory Edition 213 mají moderní nádech a šikovně propracovaný povrch a všechny křivky, takže ať už k nim použijete kryty, které jsou součástí balení nebo ne, vždy se budou krásně vyjímat a budou poutat nejen pozornost, ale dodají šarm i dojem zvukové elegance.

Pevná kostra a důmyslná kompozice

2-pásmový komponentný systém Edition 213 kombinuje malé rozměry s dobrým zvukem. 130 mm široký basový reproduktor je vybaven vícenásobně lisovaným potaženým papírovým kuželem, koaxiální výškový reproduktor je potažen titanem. Díky snadnému pěnovému obložení se dosahuje vyšší účinnosti zvuku. Akustický měnič verze Edition 213 činí tento reproduktor ideálním pro instalaci do dveří a zadní kufrové desku. Stabilní hliníková mřížka vykazuje vlasovou povrchovou úpravu, vypadá šik a zároveň chrání koaxiální systém.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

RMS výkon 220 W
Typ reproduktoru 2 - pásmové
Impedance 4 OHM
Max.výkon(Špičkový) 220 W

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Mac Audio Edition 213

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi