Lume Cube Air VC osvětlení pro videokonference

  • Doprava zdarma

Obsah balení: oteplující silikonový difúzní filtr, USB kabel,


Cena 2 289 Kč

22,89 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Lume Cube Air VC představuje přenosné osvětlení pro všechny formy videok omunikace. Je kompatibilní s notebooky, tablety, telefony a komunikačními zařízeními, jako Facebook Portal nebo Google Home Hub. Ve výbavě je přísavný držák s univerzálním systémem montáže pro uchycení kdekoliv. K dispozici 2 difúzní filtry pro přizpůsobení teploty nebo měkkosti světla. Otočná hlava nabízí rychlý přechod mezi osvětlením směřujícím dopředu a zadním osvětlením. Balení obsahuje nabíjecí kabel s konektorem micro USB.

Osvětlení pro všechny formy videokomunikace

Lume Cubo Air VC představuje praktický způsob osvětlení pro všechny video komunikace. Je tou správnou volbou pro videohovory, vlogy, konferenční hovory nebo živé vysílání. Sada obsahuje nabíjecí kabel s konektorem micro USB.


Univerzální montáž bez poškození

Přísavný držák se vyznačuje univerzálním systémem montáže, díky čemuž jej můžete uchytit kamkoliv bez poškození. Je kompatibilní s tabletem, stolním PC, telefonem a dalšími komunikačními zařízeními, jako Google Home Hub nebo Facebook Portal.

 

Ať vypadáte dobře za všech okolností

Rychlý a snadný přechod mezi osvětlenými směřujícími dopředu a zadním osvětlenými umožňuje otočná hlava. V balení také najdete změkčující silikonový difúzním filtr a oteplující silikonový filtr. Ty vám pomohou udržet si zdravý a živý vzhled bez ohledu na to, kde se aktuálně nacházíte.

Obsah balení: přísavný držák, změkčující difúzní filtr, oteplující silikonový difúzní filtr, USB kabel

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Obsah balení oteplující silikonový difúzní filtr, USB kabel

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lume Cube Air VC osvětlení pro videokonference

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno