Lorgar Voicer 721 (LRG-CMT721) černý


PC mikrofón, Typ mikrofonu: kondenzátorový, Frekvenční rozsah: 50-18000 Hz, Citlivost: 40 dB, Délka kabelu: 1,2 m, USB, Stojan, černá. Více info


Cena 1 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 17 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Černý PC mikrofon Lorgar Voicer 721 v pevném kovovém provedení poskytne vysoce kvalitní zvuk na profesionální úrovni s pohodlnou technologií připojení Plug&Play.

Skvělý společník

PC mikrofon Lorgar Voicer 721 vás podrží při všech napjatých herních bitvách se spoluhráči díky jednosměrnému kardioidnímu polárnímu obrazci, který zajišťuje křišťálově čistý přenos zvuku potlačením vnějších šumů a hluků. Zařízení se může pochlubit citlivostí 40 dB a frekvenčním rozsahem 50 - 18 000 Hz pro dokonalý herní zážitek.

Užitečné vybavení

Mikrofon se může pochlubit celou řadou užitečných funkcí, včetně tlačítka pro pohodlné ztlumení jedním dotykem. Indikátor zvuku vás informuje o tom, že jste přešli do živého vysílání. K dispozici je také možnost připojit sluchátka přímo k zařízení díky konektoru jack 3,5 mm. Mikrofon se dodává také se stabilní a pevnou sadou stativu, která umožňuje rychlé nastavení zařízení do požadovaného úhlu, otáčení o 360° a naklápění o 180°. Připojuje se pomocí 2 m dlouhého kabelu USB-C. Pyšní se technologií Plug & Play - stačí jej zapojit bez nutnosti instalace a používání dalšího softwaru. Nárazový držák, pop filtr a pěnová čelenka zlepší kvalitu vašeho hlasového záznamu.

Neuvěřitelně všestranný

Sluchátka Lorgar Voicer 721 v elegantním černém provedení nabízejí praktickou všestrannost. Můžete jej používat ke komunikaci se spoluhráči ve hře, nahrávání podcastů, streamování nebo i pracovních schůzek. Podporuje širokou škálu aplikací, jako jsou OBS, FL Studio, Discord, Skype a další. Je také kompatibilní se systémy Windows, Android, PlayStation a Mac OS.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 50-18000 Hz
Typ mikrofónu kondenzátorový
Bezdrátové Ne
Stojan Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lorgar Voicer 721 (LRG-CMT721) černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi