Lorgar Voicer 521 (LRG-CMT521) černý


PC mikrofón, Typ mikrofonu: kondenzátorový, Frekvenční rozsah: 50-18000 Hz, Citlivost: 40 dB, Délka kabelu: 2 m, USB, Stojan, černá. Více info


Cena 1 399 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Černý PC mikrofon Lorgar Voicer 521 v pevném kovovém provedení poskytne vysoce kvalitní zvuk na profesionální úrovni s pohodlnou technologií připojení Plug&Play.

Skvělý společník

Mikrofon pro PC Lorgar Voicer 521 vás podrží při všech vypjatých herních bitvách s vašimi spoluhráči díky jednosměrnému kardioidnímu polárnímu vzoru, který zajišťuje křišťálově čistý přenos zvuku potlačením vnějšího hluku a šumu. Zařízení se může pochlubit citlivostí 40 dB a frekvenčním rozsahem 50 - 18 000 Hz pro dokonalý herní zážitek.

Užitečné vybavení

Mikrofon se může pochlubit celou řadou užitečných funkcí, včetně tlačítka pro pohodlné ztlumení jedním dotykem. Indikátor zvuku vás informuje o tom, že jste přešli do živého vysílání. K dispozici je také vestavěná zvuková karta s možností připojit sluchátka přímo k zařízení. Můžete tak pohodlně sledovat průběh nahrávání, aniž byste museli spouštět počítač nebo diktafon. Mikrofon se dodává také se stabilním a robustním 360° otočným stojanem, který umožňuje rychle umístit zařízení do požadovaného úhlu. Připojuje se pomocí 2 m dlouhého kabelu USB-C. Pyšní se technologií Plug & Play - stačí jej zapojit bez nutnosti instalace dalšího softwaru a můžete jej používat.

Neuvěřitelně všestranný

Zařízení Lorgar Voicer 521 v elegantním černém provedení nabízí praktickou všestrannost. Můžete jej používat ke komunikaci se spoluhráči ve hře, nahrávání podcastů, streamování nebo dokonce k pořádání pracovních schůzek. Podporuje širokou škálu aplikací, jako jsou OBS, FL Studio, Discord, Skype a další. Je také kompatibilní se systémy Windows, Android, PlayStation a Mac OS.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 50-18000 Hz
Typ mikrofónu kondenzátorový
Bezdrátové Ne
Stojan Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Lorgar Voicer 521 (LRG-CMT521) černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi